Wpis z mikrobloga

† Niedziela, 21.07.2019 #mikromodlitwa #mirkomodlitwa

Jeśli masz kłopot, potrzebujesz wsparcia, chcesz komuś pomóc, zostaw intencje w komentarzu. Obejmie Was modlitwą kilkadziesiąt osób, których nicki znajdziecie w grafiku.

·CZĘŚĆ CHWALEBNA·

1 Zmartwychwstanie
2 Wniebowstąpienie
3 Zesłanie Ducha Świętego
4 Wniebowzięcie Najświętszej Maryi Dziewicy
5 Ukoronowanie Najświętszej Maryi Dziewicy

17 lipca obchodzimy w Kościele Katolickim wspomnienie Świętego Aleksa, zwanym Wyznawcą. Jest on orędownikiem podczas m.in. suszy i złej pogody. Dlatego miesiąc lipiec poświęcamy jego opiece i wstawiennictwu.

●●●●●●●●●● ● ●●●●●●●●●● ● ●●●●●●●●●● ● organizacja ● ●●●●●●●●●● ● ●●●●●●●●●● ● ●●●●●●●●●●

Intencje na dziś znajdują się w komentarzu do wpisu, mogą być także podsyłane anonimowo wiadomością prywatną, tak samo jak zgłoszenia chętnych do wspólnej modlitwy.

Grafik:

→Stworzyliśmy małe FAQ w którym odpowiadamy na najczęściej pojawiające się pytania.

→Nowa formuła codziennego wpisu, więcej tutaj

Jak odmawiać różaniec oraz o różańcu

Intencje zbieramy zawsze z jednodniowym wyprzedzeniem i ich lista na dziś jest w komentarzu do wpisu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
dendrofag - † Niedziela, 21.07.2019 #mikromodlitwa #mirkomodlitwa
 
Jeśli masz kłop...

źródło: comment_V5IFuVXMfLwcZKa8DJNNz3EAHFP3BwaR.jpg

Pobierz
  • 68
  • Odpowiedz
@Senchaa:
W drugą stronę też się da.
Ja byłem kiedyś zagorzałym ateistą i lewakiem. Wyśmiewał te wszystkie "gusła" i "zabobony".
A teraz? Ultrakatol ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Senchaa:
To nie była jakaś nagła przemiana. Po prostu drążyłem temat, sporo czytałem, jeszcze więcej myślałem. Miałem też kilka "paranormalnych" przeżyć które mi dały mocno do myślenia.

Jak się nad tym wszystkim człowiek bardzo mocno zastanowi to, nie można dojść do innego wniosku jak tylko że jest jeden Bóg, a człowiek to nie jest tylko chodzące mięso, biologiczny robot.
  • Odpowiedz