Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cześć,
z pewnych powodów muszę zrobić szybko #ielts na min. 6
Chciałbym podejść do niego 31.07.2019 z tego, co sprawdzałem, ciągle są wolne miejsca na ten termin.
Z matury rozszerzonej miałem 86%, lecz totalnie leży u mnie gramatyka (angielskiego nauczyłem się w praktyce, korzystając z internetu, więc z czytaniem, słuchaniem i mówieniem
nie mam problemu).
Mam więc 9 pełnych dni na przygotowanie, co byście polecali robić przez ten czas? Czy egzamin jest tak powtarzalny, jak matura, że wystarczy zrobić kilka egzaminów, żeby się rozeznać i powinno pójść? Z tego, co widzę jest to poziom B2, który mam, lecz chce być pewien osiągnięcia 6 i nie zejścia w żadnej części poniżej 5.5, więc może ktoś ma jakieś doświadczenie i poleci jakieś metody/kursy na szybkie nauczenie się ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dzięki mireczki i z fartem!
#angielski #test #egzamin

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 6
DestrukcyjnyDyrektor: @Ag90 powodzenia!
Ja z pomysłem na studia w UK wyszedłem dopiero na początku czerwca tego roku. Rzeczywiście pierwszy deadline jest jakoś na początku roku i na powiedzmy TOP5 uni, bądź np. medycyne raczej się nie dostaniesz jeśli będziesz aplikował później. Drugi jest do 30 czerwca - ciągle jest masa dobrych uczelni i wolnych miejsc na dobrych kierunkach typu informatyka, czy prawo. Jeśli złożysz papiery między pierwszym a drugi deadline to