Wpis z mikrobloga

@gustawny: Nie ma sie bardzo do czego przyczepic bo picki dosc ciekawe i mniej wiecej w 'templacie'. Dwie sprawy tylko, Ake jest wart ekstra 0.5 od innych obroncow BOU? Nie jestem przekonany.

Tego Buttona tez bym zmienil na innego 4.0 przez sam wglad na to, ze Button ma kosmiczne posiadanie wiec wiecej swirow/casuali moze go usuwac ze skladu pozniej i stracisz 0.1 na nim, bezpieczniej wziac Woodmana czy ktokolwiek tam ma
@Pietal: Ake jest mega utalentowany i bardzo ofensywny, jestem fanem gościa i myślę, że będą z niego punkty.
Z Buttonem chyba masz rację, nie rozważałem tego w ten sosób. Perez jest świetny i w Leicester może być tylko lepszy. Wiadomo - chciałbym mieć Vardy'ego, ale wydaje mi się, że Ayoze to najlepszy kompromis kiedy nie mogę sobie pozwolić finansowo na Jamiego. Choć może w ostatnim tygodniu przed GW1 coś się tu
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@gustawny: Pereza sam mam więc się w pełni zgadzam. W tym budżecie patrzylbym ewentualnie na prawego obrońcę Totkow, wszyscy którzy się ostali po odejściu Trippiera za właśnie za piątaka (Walkers-Peters, Aurier i Foyth który według niektórych ma być tam próbowano przez MP)