Wpis z mikrobloga

. prawo do dziedziczenia.


@whiteglove: przecież każdy może napisać testament czy spadek przepisać komu chce. Widać że pojęcia nie masz o czym piszesz tylko propagande siejesz.
  • Odpowiedz
@whiteglove: ale czemu tylko z wczorajszej? ( ͡° ͜ʖ ͡°) podobno to światowy ruch. Mam bogata bibliotekę zdjeć panów w skórach i z gołymi fiutami z ostatniej parady w Londynie.
  • Odpowiedz
@edgar_k pokaż mi zdjęcia z parad w Polsce. A najlepiej z wczorajszej. Jeżeli promuje się tam nienormalne zachowania, to powinieneś znaleźć dużo zdjęć te zachowania prezentujące, zamiast szukać przykładów na paradach za granicą. W sumie niczego nie musiałbyś szukać, skoro to takie powszechne.
  • Odpowiedz
Jak się naoglądasz reklam Pepsi, to nie sprawi, że będziesz chciał spróbować Pepsi? Może ktoś, kto jest zatwardziałym fanem Coca-coli nie, ale już ktoś inny, na przykład dziecko, tak.


@ibilon: sugerujesz, że masz ochotę uprawiać seks z mężczyzną przez to, że naoglądasz się marszów równości? Bo teraz tak właśnie brzmisz xD

Część homoseksualistów to ludzie którzy nimi zostali właśnie ze względu na otoczenie homoseksualne


@CaveoPoland: [potrzebne źródło]
  • Odpowiedz
@zartos:

Tak w ogóle to po co robione są te całe parady równości skoro później zawsze jest płacz, że ktoś przyszedł i bil i krzyczał na nich?

Czyli pokojowy, w pełni zgodny z prawem marsz ma się nie odbyć, bo narodowcom się to nie podoba? Dlaczego patologia ma dyktować warunki i dlaczego usprawiedliwiasz agresorów?
  • Odpowiedz
@Lupus28: Co? xD
Gdzie kogoś usprawiedliwiam, po prostu ciekawi mnie po co oni to robią skoro i tak nic to nie daje, a tak tylko w czapę ktoś dostanie

Najlepiej żeby żadnych marszów nie było, czy to prawackich, czy homosiowych, czy kościelnych
  • Odpowiedz
  • 4
@Vein małżeństwo to związek kobiety i mężczyzny, a oni chcą związek partnerski. Ja nie planuje miec gowniakow, a i tak z różowym bierzemy ślub. By się w końcu wspólnie rozliczać. To samo chcą oni. Wspólny kredyt, ulgi itp.
  • Odpowiedz
na przykład zawieranie związków małżeńskich, a co za tym idzie m.in. prawo do dziedziczenia.


@whiteglove: a dlaczego ja nie mogę mieć dwóch żon? Też czuję się dyskryminowany przez to prawo bo moje dwie kobiety nie będą mogły dziedziczyć po mnie spadku...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zartos na przykład zawieranie związków małżeńskich, a co za tym idzie m.in. prawo do dziedziczenia.

@whiteglove: przecież istnieje coś takiego jak testament xd
  • Odpowiedz
Zwracam uwagę, że te cele osiągnęli na przykład w USA, ale wcale nie zaprzestali tych marszów, wręcz przeciwnie, jest ich jeszcze więcej, więc ewidentnie nie o to chodzi.


@ibilon: niepodległość mamy już od 30 lat a marsze dalej są organizowane. Po co?
  • Odpowiedz
@whiteglove: A nie lepiej byłoby dać te prawa wszystkim zamiast wybierać sobie uprzywilejowane grupy. Może instytucja małżeństwa w ogóle nie jest potrzebna? Wtedy nikt o nic nie musiałby walczyć.
  • Odpowiedz