Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@RudaMirabelka: Przewalutowanie jest po kursie MasterCarda, czyli blisko kursu średniego, w praktyce tak samo lub taniej niż Revolut. Jeśli chcesz płacić, a nie wypłacać z bankomatu, to karty z Pekao są bardzo dobre. To jedne z nielicznych na rynku z tak korzystnym przewalutowaniem.
@Singularity00 kody możesz zamienić na ich stronie i wtedy możesz normalnie akceptować wszystko przez aplikacje w telefonie więc polecam co warto
Jeśli chodzi o mnie to strasznie zaczęło mnie wkurzać, że non stop mają jakieś przerwy techniczne. I wyobraź sobie taką sytuację : jest sobota, robię duże zakupy w spożywczaku, podchodzę do kasy i okazuje się że nie mogę zapłacić kartą, bo jest aktualnie przerwa (gotówki przy sobie tyle nie mam). Z
@RudaMirabelka: co do 1 - wiem ale to nie jest zbyt wygodne - wiem bo kiedyś używałem i wróciłem do sms kodów - szybciej i wygodniej a i tak większość operacji robię z santandera gdzie nikt nie wymyśla bzdurnych opłat i mam expres przelewy.
Co od 2 - hmmm owszem są przerwy ale zawsze jest info + tylko w nocy.... Protip: wymień kartę bo może być to wina karty, że ci