Wpis z mikrobloga

To tych to grają w f1 2019.

Nie wiem o co chodzi, czy tylko mi się wydaje, ale jazda stała się nagle super podsterowna. Wczoraj sobie jeżdżę normalnie, bolid zachowuje się jak należy. Dzisiaj ten sam setup, ten sam tor, to samo wszystko, bolid nie chce skręcać...

Coś ewidentnie przez noc się stało tylko nie wiem co. Ktoś może wyczuł to samo w ostatnim czasie?

Czary, czy co?

#f1 #f12019 #taksieniedagrac
  • 9
@guzbi: @bzzxc: @animeshouldbeillegal: Panowie, to że wyszedł patch to ja wiem, ale problem w tym, że ta różnica w prowadzeniu pojawiła się właśnie po ww. patchu. W dzień wydania łatki, rzeczywiście jeździło się znacznie szybciej, średnio te 1-1,5s na niektórych torach. Natomiast następnego dnia już pojawił się ten problem z podsterownością. Być może to był efekt nowości i nie cisnąłem tak w dniu wydania patcha, bo i tak poprawiałem
@DIVV: Ciężko mi sie odnieść w takim razie. Próbowałeś innych bolidów? Z tego co pamiętam z patch notes największe zmiany oprócz wspomnianego aero dotyczą podwozia, m. in Ferrari dostało sporego nerfa.

Dolicz do tego większe prędkosci w szybkich zakrętach dzięki nowemu aero + to ze zacząleś cisnąc po przyzwyczajeniu sie i masz rozwiązanie.

Sama charakterystyka gry w tym roku jest taka, że bolidy są mocno podsterowne i ludzie gadają o tym