Wpis z mikrobloga

Kiedyś w gimbie podkochiwałem się w takiej jednej dziewczynie, a jak wiadomo jestem gównem -5/10 więc wyznanie jej tego było by dla niej ogromną zniewagą. Nie chcąc jej urazić, nigdy do niej nie zagadałem a już na pewno nie było mowy o wyznaniu jej co do niej czuję. Niestety sam fakt, że byłem w niej zakochany mnie rozpierd4la i przyprawia o ogromne wyrzuty sumienia, ponieważ przegrywy (czyt. podludzie) nie zasługują na miłość i nie mają prawa urażać kobiet swoim #!$%@?. #przegryw #gownowpis #gownowyznanie #feels
  • 17
  • Odpowiedz
  • 1
@Ua_kari dlatego z nia nie byłeś. Ona szukala odwwznego samca ktory ja wprowadzi w arakany seksu a ty jak ciota wyobrażałeś sobie wspolne chodzenie pi lace i zbieranie kwiatków.

C i o t a
  • Odpowiedz
@Canova: Jestem ciotą nie dla tego, że sobie coś tam wyobrażałem ale dlatego że jestem śmieciem z paskudną mordą i brakiem hajsu aby spełniać dzisiejsze młodzieżowe trendy
  • Odpowiedz
@Ua_kari: I co by ci to niby dało, że byś jej wyznał uczucie? Serio myślisz, że kobiety doceniają to jak zainteresowany nimi jesteś? Musisz przede wszystkim wzbudzać w nich emocje, czy to gadką czy pieniędzmi czy twarzą modela
  • Odpowiedz
@Thachi: A czy ja coś mówiłem, że ona by to uczucie odwzajemniła? Pewne jest tylko to, że mocno by ją to uraziło i pewnie bała by się później chodzić do szkoły ze świadomością że będzie musiała ze mną przebywać.
  • Odpowiedz