Wpis z mikrobloga

#perfumy

Czy opinie o Armaf Club de Nuit Intense Man są dalej aktualne? Że och ach i w ogóle, czy coś się zmieniło i już gorzej z zapachem/projekcją? Coś chyba gdzieś o tym kiedyś widziałem, ale nie mogę tego znaleźć.
  • 20
  • Odpowiedz
@korbuzz: Mam l'aventure i CDNI i moim zdaniem nawet nowy wypust CDNI jest bardzo dobrym wyborem. Znacznie lepsza trwałość i projekcja w porównaniu do l'aventure.
  • Odpowiedz
@Qtavon u mnie armaf 5 strzałów o 8 i wyczuwalny mocno jest o 17. Zebra po 6 godzinach zniknęła. Zebra bardziej naturalna, ale armaf częściej komplementowany, pewnie też przez projekcje
  • Odpowiedz
@Qtavon Dodam tylko ja mam wypust z 10/18 więc moc cały zaś tam jest :) swoją drogą miałem też l'aventure ale miał on jakiś taki ostry nieprzyjemny zapach na skórze że go sprzedalem
  • Odpowiedz
CDNI = piękna przydymiona brzoza + ananas. Stary i nowy wypust sztos jeśli chodzi o parametry
Zebra = ananas + inne cytrusy. Parametry średnie, 6h max później lekko wyczuwalny

Ogólnie:

CDNI > L'aventure > Zebra ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
  • Odpowiedz
Cześć, kupiłem w Notino w październiku. Zapach dalej rewelacyjny pod kątem trwałości, projekcji i oryginalności. Faktycznie te otwarcie troche syntetyczne ale poza tym świetna rzecz "dla tych co się znają"
  • Odpowiedz