Wpis z mikrobloga

@Maelstrom94 > tylko ja przez to nie będę gryzł łokci z głodu. To 1/4 moich miesięcznych dochodów więc #!$%@?.

Wydanie 1k przy dochodach 4k i wyzywanie kogoś od biedaków zakrawa o słaby żart :)
  • Odpowiedz
@Maelstrom94 Koszulka TH na lata XDDD przecież to takie samo gówno jak Cropp, czy House, tylko z inną metką. No, ale dla p0laka cebulaka to wyczyn wydać w TH 1k na szmaty XDDD Trzeba się w internetach pochwalić, o jak kisnę XDDD

Kup coś modnego, trwałego i z dobrego materiału, biedaku, a nie jakieś marki dla plebsu strugane przez małe chińskie rączki ( ͡º ͜ʖ͡º)

Ah, sorry,
  • Odpowiedz
@rozowymops Ja mam do latania w koło domu t-shirty z House, czy innego Reserved i też się dobrze trzymają :) Nie jest to nic lepszego, wszystko trzepane na masową skalę w Chinach i na to idą różne metki ;) Kupując TH z ali, czy w normalnym sklepie nie zauważysz w zasadzie różnicy, chyba, że nadruki będą zrobione kiepską metodą ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@De0s OP to pedal, ale to nie zmienia faktu, ze w Polsce, a tu akurat żyjemy w większości, Tommy to marka premium dla klasy wyzszej. Mozna co prawda kupic taniej na allegro, ale pojsc do salonu TH i zrobic normalne zakupy typu 3 tshirty, 2 polowki, 1 sweterek, 2 koszule i spodnie to wydatek, na który większość polakow sobie nie pozwoli.
  • Odpowiedz
@Maelstrom94: no stary nie ma się czym chwalić, serio xD. To są zwykłe koszulki co kosztują w stanach $30.
Jeżeli chcesz czymś "przyszpanować" , to kup Gucci, LV, czy Philippa Pleina bo w 2019 TH na nikim wrażenia nie robi xD
  • Odpowiedz