Wpis z mikrobloga

Odremontowana droga ma zostać oddana do użytku w Zielonej Górze przy dworcu - człowiek sobie myśli, że będzie ładnie schludnie estetycznie.

Niestety ktoś sobie pomyślał inaczej - przecież można stworzyć typowo polski krajobraz i zamontować 34255 znaków drogowych w jednym miejscu bo w sumie bo dlaczego nie


#zielonagora #polska
kwinto91 - Odremontowana droga ma zostać oddana do użytku w Zielonej Górze przy dworc...

źródło: comment_taoXkMHMMwpJCNsNgzK7S1Y1q15cr9oE.jpg

Pobierz
  • 22
Masz prawo jazdy?

Powiedz mi, które znaki tu są nadmiarowe, zbędne?


@PanKracy582: No dokładnie. Po prostu dla wygody upchnęli na małym obszarze tak dużo i dlatego tak to wygląda, ale przecież każdy znak tam po coś jest.
Ta droga wygląda jak plac do nauki jazdy na rowerze, ale ślepą uliczkę zaraz zdejmą. Zakazy wjazdu w tym miejscu akurat się przydadzą.


@szuchal: Napisałem dlaczego tak wygląda:

Po prostu dla wygody upchnęli na małym obszarze tak dużo i dlatego tak to wygląda, ale przecież każdy znak tam po coś jest.


Zakazy wjazdu w tym miejscu akurat się przydadzą.

A oznaczenia przejść dla pieszych niepotrzebne? Wszystkie w centrum i większość poza
Powiedz mi, które znaki tu są nadmiarowe, zbędne?


@PanKracy582: No ja mam prawo jazdy od lat i zawsze mnie #!$%@? ten jebitny żółty słupek ze znakiem pokazującym po której stronie tej 'wysepki' należy jechać.

Jak ktoś jest takim idiota, że jechał by po drugiej stronie, to powinno się mu po prostu z automatu zabrać prawo jazdy, bo się do tego zwyczajnie nie nadaje i żadne znaki tu nie pomogą.
@PanKracy582: zbędne są na prewno znak rondo i ustąp pierwszeństwa. Każdy debil widzi, że jest rondo, po co znak, a jak nie widzi to nie powinien mieć prawa jazdy. Po co dawać wszędzie te znaki ustąp pierwszeństwa? Tylko dla tego jednego słynnego ronda w Polace, gdzie tego nie ma? Czy nie lepiej zmienić ten przepis i szczędzić na tysiącu znaków.

Te żółte pachołki z niebieską strzałką też zbędne, jak wyżej, znaki