Wpis z mikrobloga

@KlawyMichau: odpowiedziałem: to biblia się myli i to katolicy muszą coś z tym zrobić. Jeśli muszą zmienić to niech tak będzie.

Zresztą i tak katolicyzm jest oparty o "katechizm kościoła katolickiego" a biblia jest używana tylko wtedy gdy trzeba atakować jakieś grupy osób lub wywierać nacisk na społeczeństwo, ale niech lewak ją zacytuje to będzie że tylko metafora, że manipulacja faktami itd ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@NPC2137 no bo nie wiem dlaczego sie tak tym chwalisz ze ktos probowal cie nawrocic.
Mnie jehowcy probowali conajmniej kilkadziesiat razy - progtestanci tylko pare a muzulmanie parenascie.

Jak otworzycie jakis grupe #meetoo gdzie bedziecie sie chwalic lub zalic ze ktostam chcial nawracac to sie wpisze moze bede najwiekszym meczennikiem lub bohaterem :D nie wiem jak tam stopniowanie jest albo moze jakies nowe slowo z ksiazeczki gender na takiego
  • Odpowiedz
@NPC2137: no to mowisz nie dziekuje i tyle. Serio masz az takie problemy z komunikacja? :)

A co do trucia dupy to wszyscy tu truja dupe a najbardziej ci ktorzy tego nie chca :) . Czyli np ty o ksiezy ze masz z nimi jakies wyimaginowane problemy i ze meczy cie nawracanie sie i ze sumienie cie meczy itdm no kuzwa wiekszego trucia dupy to nie slyszalem ostatnio. Co kogo
  • Odpowiedz
@ArpeggiaVibration: Jak by mnie nie próbowali nawracać (czytaj krytykowali personalnie mój materializm i to że stawiam pieniądze wyżej niż ich wartości - rodzina, naród, wiara itd.) to bym to olał. A jako, że to zrobili to będą mieli wojnę.

A jak by tego nie robili to bym w ogóle nie pisał o tym na forum publicznym.
  • Odpowiedz
@mistellaire a to juz zalezy jaki system wartosci wyznajesz. Moze nic, moze wszystko. Tak samo jak teoretycznie nic zlego nie ma w brutalnym morderstwie niewinnego czlowieka. No ale jednak jak sie chcesz nazywac cywilizowanym czlowiekiem to widzisz w wiele rzeczach duzo zlego :) bo po to sa jakies normy by byla elementarna przyzwoitosc i porzadek a w idealnym swiecie wrecz harmonia wspolistnienia i jednosc.
  • Odpowiedz
@mistellaire: system to inaczej hierarchia wartosci. A hierarchia wartosci to przeciwienstwo dziczy i malpiego gaju.

A czego to niby parodia jak nie umeczonego i zamordowanego brutalnie Jezusa?

W malpim gaju przechodzi i nawet jest fajne. U osoby cywilizowanej powoduje obrzydzenie i pogarde.
  • Odpowiedz
@NPC2137: no widzisz chrzescijanie nic ci nie robia oprocz proby przekonywania a ty realnie im szkodzisz na zlosc - i co jest gorsze :) nic dziwnego ze sumienie cie gryzie.

Ale i tak lepiej ze nie napisales ze jedna z 3 osob juz nie zyje dzieki tobie. Bo po tym co wyzej wypisywales to wszystkiego mozna sie spodzieac :y
  • Odpowiedz