Wpis z mikrobloga

@ArpeggiaVibration: Ale to Kościół chce nawracać ludzi i mówi co ludzie mają robić lub czego nie. To Kościół wtrąca się w życie innych ludzi po przez 'budzenie sumienia'. Jak by tego nie było to geje nie latali by po ulicach z tęczową Matką Boską.
  • Odpowiedz
@NPC2137:

Jak by tego nie było to geje nie latali by po ulicach z tęczową Matką Boską.


Piszesz jakby to było coś złego. Nie jest. Tak samo jak wszelkie tęczowe orzełki. Tęcza nie ma negatywnego wydźwięku, więc nie może to nikogo obrażać. Niektórym ludziom się wydaje, że "nie podoba mi się" to to samo co "obraża moje przekonania". To psychole. Rymuje się z katole.
  • Odpowiedz
@NPC2137: To nie budz sumienia i badz sodomita, degeneratem i #!$%@? czy kim tam chcesz- co za problem. Chrzescijanstwo a w szczegolnsci katolicyzm daje wybor i wskazowki jak ze swojej wolnosci odpowiedzialnie korzystac oraz alternatywe dla dziczy - ty go dokonujesz. Pelna wolnosc ktora wlasnie na tym polega. Na tym ze masz wybor i wybierasz.
  • Odpowiedz
@czlowiek_z_lisciem_na_glowie: Jakie osoby??? Hahahah co to za nowomowa? Kto takie cos wymysla :D
A kto nie daje ci zyc? Badz kim chcesz - a jak ci swoje sumienie przeszkadza to sam sie z nim rozpraw. To jest kwestia miedzy toba a twoim sumieniem a nie kwestia kosciola czy moja. To na serio nie jest moj problem - ani tez tego jakich glupot do glowy sobie napakowales i kim sie przez
  • Odpowiedz
@czlowiek_z_lisciem_na_glowie: ktory hierarcha kosciola wzywa do nienawisci i w ogole ktory w ogole jawnie krytykuje te ruchy gejowsko lesbijsko transo bi queer i inne seks i perwersje uwazajace za prioritet ? Serio rzuc jakims nazwiskiem a najlepiej jak najwiecej ich daj bo sie chetnie zapoznam z takimi hierarchami - bo jak wyzej ja uwazam ze episkopat biskupi a nawet sam papiez w wiekszosci sa tak wyluzowani na kazdym punkcie ze
  • Odpowiedz
Ale to Kościół chce nawracać ludzi i mówi co ludzie mają robić lub czego nie. To Kościół wtrąca się w życie innych ludzi po przez 'budzenie sumienia'. Jak by tego nie było to geje nie latali by po ulicach z tęczową Matką Boską.


@NPC2137: To tak nie działa. Kościół katolicki chce nawracać i wtrącać się w życie ludzie ale tych którzy tego chcą...
  • Odpowiedz
@support: no i co z tego? :) to jest reglia wiec skad to zdziwienie? Przeciez to oczywiste ze chodzi o zbawienie duszy wiec to nie sa przelewki. Na szczescie w katolicyzmie nikt cie nie nawroci na sile. Sam musisz sie nawrocic i zbawic. Ksiadz nie ma takiej mocy wiec jak nie chcesz tego to nikt cie sila nie zmusi - nawet woda swiecona nie pomoze wiec uspokajam cie. Nikt cie
  • Odpowiedz
@ArpeggiaVibration: A co do ma za znaczenie? Zakłócili mój spokój wewnętrzny to się liczy. 2 razy katole i 1 raz jechowcy próbowali mnie nawracać w ciągu życia na swoją osraną ideologię i to mi starczy, o 3 razy za dużo.
  • Odpowiedz