Wpis z mikrobloga

2019-06-22
Firmware update for Amazon Firestick 4K
Please update your Amazon Firestick 4K's firmware (Settings -> My Fire TV -> About -> Check for Updates) to the latest version 6.2.6.4 (all components) to fix the issue of Firestick 4K haning/freezing/losing sound on various streams.

It seems the hardware issue has finally been fixed by Amazon.

You can install the application on your Fire TV by downloading the latest APK from Android instructions
  • Odpowiedz
  • 0
@Singularity00 mieszkam w UK więc rozważam kupno tego normalna cena to 50 a kilka dni temu na argosie sprzedawali za 35 więc trochę się spóźniłem dlatego pytam jak to działa bo jak trafię na taką ofertę to lykne to.
  • Odpowiedz
@setka007: to śmiało bierz :D masa pozytywnych opinii jest. Z tego co wiem schody były tylko z Atmos pod Netflixa - bo to jest najtańszy player z Dolby Atmos ale poza tym wszystko OK.
Jest nawet reddit/r od tych sprzętów od amazona dość popularny i jak pytałem to polecali.
Miałem już brać ale do PL nie mogę tego zamówić a nie ufam jakimś dziwnym usługom pocztowym + to też kosztuje.
Będąc
  • Odpowiedz
@setka007: Kupiłeś? Mam i drugim razem bym się grubo zastanowił. Amazon leci w #!$%@? i cały czas jest problem z iptv, na większości aplikacji zacina się na wielu kanałach i trzeba restartować apkę (działa jedna aplikacja - IPTV ale ona też nie jest idealna, siptv działa bardzo słabo). Tutaj do poczytania https://github.com/amzn/exoplayer-amazon-port/issues/94
Generalnie obiecywali to naprawić już dawno, podczas ostatniego dużego updatu nic nie naprawili i od tego czasu Amazon przestał
  • Odpowiedz
@przemmek113: tak tez kupilem i sie rozczarowalem... mnie sie nie udalo iptv odpalic na tym #!$%@? mnie ze tyle klikania zeby co kolwiek uruchomic na tym sticku to ja #!$%@?. Nawet mam wrazenie ze obraz jest gorszy np na netflix w porowaniu z ta sama apka z tv. Juz nie wspomne ze nasrane aplikacji amazonu wszedzie od #!$%@?.Nie polecam tego chyba ze za male pieniadze bo za 50 funi to ich
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Do IPTV się nie nadaje. Próbowałem i zmarnowalem tylko swój czas. Wina leży po stronie producenta ponieważ nie wspiera przelotu.
  • Odpowiedz
@kamil-kulis: korzystam z teleelevidene i FireStick tv. Ostatnia aktualizacja sporo zmieniła w stabilności oraz prędkości działania. Do pełni szczęścia wystarczy powyłączać opcję związanie z śledzeniem i reklamami. Korzystam ze SmartIPTV
Mam telewizję podręczną oraz multimedialne urządznie z KODI i Netflixem
  • Odpowiedz