Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@?ę, jak ja nienawidzę alkoholu i narkotyków, ludzie którzy tego używają są tacy obrzydliwi.

Naprawdę potrzebujecie jakiejś trucizny żeby się dobrze bawić? Przecież to nawet smaczne nie jest. Albo ci którzy chleją tyle, że potem żygają. Ile płynu może człowiek wypić naraz? Czy to w ogóle jeszcze są ludzie czy już menele? Największa dawka tego gówna jaką kiedykolwiek wypiłam, to 2 piwa po których po których źle się czułam nie fizycznie, a psychicznie.

Naprawdę nie mam pojęcia co ludzie w tym widzą.
  • 73
  • Odpowiedz
  • 1
Dobra, wstałam i teraz widzę co #!$%@?łam xD

Jak sobie wypijecie jedno pifko rekreacyjnie, to rozumiem, że może wam się to podobać, ale bardziej chciałam zwrócić uwagę na takie dosłowane chlanie do nieprzytomności i to w młodym wieku. I przyznaję się, nie mam pojęcia o narkotykach i w sumie to nie wiem dlaczego wymieniłam je w tym wpisie, skoro i tak nic później o nich nie wspomniałam.

I tak, pisze się "rzygać",
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@neojuuroku: ja od 5-6 lat wudy nie piłem tak przypadkowo bo zamknąłem się w piwnicy i przestały się nadarzać okazje i już w sumie nie chce xd tym bardziej jak widzę co się dzieje z niektórymi + ci co pili sporo i przestali zawsze mówią, że się wyraźnie lepiej czują
  • Odpowiedz
  • 1
@MinnieMouse0 Chyba to miejsce właśnie polega na udostępnianiu swoich opinii i bólów dupy. Jeśli się nie zgadzasz ze mną, to możesz napisać argumenty przeciwko mojej opinii i podyskutujemy na ten temat.
  • Odpowiedz
@neojuuroku: Tu nie ma nad czym dyskutować, tobie nie smakuje a mi smakuje i koniec tematu xD
To tak jakby ktoś kto jest na diecie bezglutenowej siedział i #!$%@?ł coś w stylu "jak ci ludzie mogą jeść bułki, przecież to nawet nie jest dobre, czy ci ludzie nie rozumieją że gluten im żołądki zakleja?". No widać jakoś mogą i #!$%@? komu do tego ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@neojuuroku: ja tam osoby w młodym wieku jestem w stanie zrozumieć (siano w głowie), ale nie znoszę gdy ludzie starsi, powiedzmy z pokolenia naszych rodziców, utożsamia chlanie z byciem towarzyskim i ciekawym.
  • Odpowiedz