Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@?ę, jak ja nienawidzę alkoholu i narkotyków, ludzie którzy tego używają są tacy obrzydliwi.

Naprawdę potrzebujecie jakiejś trucizny żeby się dobrze bawić? Przecież to nawet smaczne nie jest. Albo ci którzy chleją tyle, że potem żygają. Ile płynu może człowiek wypić naraz? Czy to w ogóle jeszcze są ludzie czy już menele? Największa dawka tego gówna jaką kiedykolwiek wypiłam, to 2 piwa po których po których źle się czułam nie fizycznie, a psychicznie.

Naprawdę nie mam pojęcia co ludzie w tym widzą.
  • 73
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Thachi: XDD Grubo chłopie. Ja lubię sobie raz na rok zarzucić emkę, by poczuc inny stan. Jestem małpa tak? Bo chcę się odstresować i spojrzeć na coś z innej strony?
  • Odpowiedz
@wypokowy-egzorcysta

@neojuuroku: To samo tyczy się dzieci. Jak rodzic będzie kochał woje dziecko, poświęcał mu czas, pomagał mu, wpierał, to takie dziecko nigdy nie sięgnie po narkotyki, czy alkohol. Nie ma szans.


#!$%@?, alkoholu większość spróbuje choćby z ciekawości
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@neojuuroku: xD ja piję żeby opowiadać wnukom jak #!$%@? rozesłałem śmietniki, robiłem blokady na drogach, wbijaliśmy na żurawia, goniło się z maczetami innych chłopaków z maczetami, uciekało przed policją, i wbijało do opuszczonego domu zrobić imbe na całego żeby lecieć później do krzaków z dwoma różowymi. Kurde fajne życie nie to co praca na gowniaki i chodzenie do kościoła. ;)
  • Odpowiedz
@neojuuroku: ludzie doradzają sobie na forach i portalach jak wypijać 2 litry wody w trakcie upałów bo niby jest to trudne ale #!$%@? w jeden wieczór czteropak harnasi albo butle tanich szczyn to już żaden problem
  • Odpowiedz