Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kemp666: widzę, że całą działalność na wykop poświęcasz szkalowaniu wysyłek z banggood. Skoro pierwszy problem miałeś pół roku to temu, to po ch** dalej stamtąd zamawiasz?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@reddesk ja też w połowie maja zamawiałem 1 paczkę i dostałem po 13 dniach. Później zamawiałem kolejny telefon pod koniec maja i pech chciał że akurat banggood zmienił na ten cholerny royal shipments i najwyraźniej moja paczka jest w pierwszym rzucie który teraz sobie leży od 1 lipca w Londynie.Obstawiam że cała ta szopka spowodowana jest tym że dostawa zaginęła bądź została cofnięta.Pozniejsze paczki po 10 czerwca już przychodzą normalnie z tego
@KiszeKapuste: to, że tobie doszły, to nie znaczy że doszły każdemu, w tym problem. Jak tak dalej pójdzie to za tydzień moim przesyłkom stuknie 60 dni od zamówienia, więc nie jest to puste "#!$%@?".
@BlackFett: na jakim szkalowaniu? o czym ty piszesz?? mam doświadczenie w zakupach na BG dlatego często się udzielam, odpowiadam i pomagam jak mogę, a obecnie dzielę się wiedzą i przestrzegam przed zakupami, bo wysyłki są niepewne i część nie dochodzi. To się nazywa przestroga, a co z tym wiara zrobi to inna sprawa...
Fakty są takie, że ludzie w całej Europie czekają na dostawy od końca maja.
@hrex: tak, problem związany ze Światem Przesyłek, niestety ich reputacja się potwierdza, potrafią przetrzymać dostawę tygodniami z przyczyn nieznanych. Znam osoby które mają też problemy z dostawami po 15 czerwca, więc problem nie został do końca rozwiązany.
@kemp666: Moja przesyłka również stoi od 28.06 w tym samym miejscu, zamawiałam 13.06. Coś czuję, że trzeba będzie się domagać zwrotu kasy, bo telefonu nie zobaczę ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Smile_dot: możesz zgłosić już teraz na PayPal ale Banggood będzie się powoływać na regulamin który określa czas dostawy do 60 dni, więc do tego czasu mają alibi i wcześniej kasy się nie odzyska.
@szneke: właśnie te przesyłki w większości utknęły w dniu 1 lipca i często dotyczy też kupionych po 15 czerwca, to też już zauważyłem... coś się dzieje z odprawą z tego dnia, nikt nie wie co, dlaczego i po co.