Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 29
Szanowne państwo, kochani moi. Będąc pod prysznicem wpadłem na pomysł, na którym można zarobić dużo pieniędzy (ʘʘ) Na pewno wielu z Was (a już na pewno Ci którzy drżą przed 30-stką) pamięta perypetie Pistona i Nusika. Ten duet wyprzedzał swoją epokę, był prawdziwym preludium patostreamów. Gdyby w tamtym czasie mieli tip donation, dziś mieszkaliby w pałacach, lub zachlaliby się na śmierć (opcjonuje jednak to drugie). Dawno temu przeprowadziłem "risercz" jak się mają owi bohaterowie. Piston zginął pod kołami samochodu prawdopodobnie w 2010 roku. Podobno Nusiek cały czas pije i ma się dobrze. Gdyby tak tylko go odwiedzić i odpalić lajta, to byłaby żyła złota. Co o tym sądzicie?

#kononowicz #patostreamy
źródło: comment_5ApFNg7uz7kzE4rBiBEaKnki2N7IaZUw.jpg
  • 16
Gdyby tak tylko go odwiedzić i odpalić lajta, to byłaby żyła złota. Co o tym sądzicie?


@czlowiek_okuratny: A kto będzie go pamiętał z twarzy? To raz. Dwa - gdzie się "zareklamujesz", żeby nabrać rozgłosu? Konon miał dobre zaplecze już od dawna
@czlowiek_okuratny: Pamiętam. Stare dobre czasy jutuby bez tego syfu który jest teraz. Za gówniaka kiedyś to śmieszyło, teraz smuci jak człowiek może tak nisko upaść. Ze śmiercią Pistona słyszałem dwie wersje. Pierwsza to ta o której mówiłeś, a druga że się zapił.