Wpis z mikrobloga

Trochę śmieszna akcja mirki, generalnie jestem w pracy na wakacje w takiej większej firmie produkującej kartony no i sporo tutaj dziewczyn też jest na produkcji. Generalnie jest tu się czasami rzucanym na różne maszyny zależnie od zlecenia, no ale przechodząc do sedna to z jedną dziś chwilę byłem razem przez ok 1-2 h bo cięższe zlecenie no ale sporo okazji było do gadania, nagle sama tam zaczęła pytać na początku czy mam dziewczynę, a jak powiedziałem że nie to od razu czy nie chciałbym mieć. Oczywiście sam już miałem problem jak to odebrać, oczywiście odebrałem to z przymrużeniem oka no bo sory ale 18 lvl here i ona 19, a takie teksty to raczej nikt serio nie zadaje, ale można poczuć po prostu że się w jakiś sposób jej podobam XD

Trochę też bawi mnie fakt, że no ja akurat jestem chudzinka 180 cm a ona też 180 około, tyle że wygląda tak potężniej, nie określiłbym jej jako ulańca ani żeby miała jakąś nadwaga.

Co mam robić mirki? XDD

#zwiazki #kiciochpyta #wygryw
  • 7
  • Odpowiedz
@tomaszydlis: Obserwuj rozwój sytuacji, jak wszyszła z inicjatywą to nie popełniaj jakiś bardzo gwałtownych ruchów, tylko drobne kroczki, bez obaw, jeżeli jej intencje są into <3 i obaj wyczujecie te mityczne motylki to już będziesz wiedział co robić,
Otwarta drzwi, teraz otwórz ty i zobacz jak zareaguje
  • Odpowiedz