Wpis z mikrobloga

Strzałeczka, Mireczki!

Słyszeliśmy, że tęskniliście za oryginalnym smakiem? No to pyk - mówicie i macie - Wasz ulubiony smak is back!

Pierwsza sprawa wyjaśniona, to przechodzimy do sedna: jako, że jesteśmy tutaj zupełnie nowi, czy jak mówicie ZIELONI (), przygotowaliśmy dla Was na dzień dobry #rozdajo!

Co można zgarnąć? Jedyną taką #ps4pro w prawilnej wersji Mountain Dew i zapas naszego pićka, żeby nie grać na sucho!

Jak zdobyć nagrodę? Napiszcie na swoim mikroblogu, dlaczego jara Was powrót oryginalnego smaku Mountain Dew i oznaczcie wpis tagiem #konkursmd, bo bez niego Wasza odpowiedź się nie liczy.

Żeby wszystko było legitnie, tutaj macie regulamin. Autor najlepszego wpisu zgarnie konsolkę i 16 puszek naszego napoju, a pozostałe 200 osób nagrodzimy orzeźwiającą nagrodą pocieszenia: pakietem 4 puszek.

Na odpowiedzi czekamy do 23:59 31.07.19 r., a wyniki podamy 05.08 o 15:00.

A i najważniejsze: zielonki biorą udział ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Start!

#konkursmd
  • 159
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MountainDewPolska: jak dla mnie powrót do starego składu to porażka, nie rozumiem jak można chcieć pić takie ilości cukru. Mam kupiony zapas bezcukrowego MD.
Nie możecie zrobić dwóch wersji, jednej zwykłej a drugiej zero? Bo Polska to las i chlew, a polacy nie zasługują na nic więcej niż praca od 9 do 17 za minimalną?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MountainDewPolska:
1. #rozdajo to takie - wiece - ROZDAWANIE - ale nie pracy domowej jak u was, takie bez dodatkowych zadań, regulaminu i małego druczku
2. Oryginalnie MD było z cukrem. W Czechach, Niemczech itd jest nadal z cukrem. Kiedy przestaniecie traktować Polaków jak bydło i dacie nam ten sam napój co reszcie Europy?
3. Zrobienie jakiegoś gówna nie do picia i przywrócenie starego smaku to nie sukces, to makabra. Ale
  • Odpowiedz
@MountainDewPolska: jak myślę Mountain dew to mam tylko jedną sccene przed oczami. Po calonocnym piciu na Woodstocku obudziłem się w nocy z mega kacem, bólem głowy i Sahara w buzi. Szukam po omacku i jest ona. Jaskrawo żółta 1.5l butelka najlepszego i jakimś cudem BARDZO ZIMNEGO napoju. Przyssalem się do niej, oproznilem 1/3 sama zimna jeszcze buteleczke na czoło i udało mi się zaznać spokojnego eregenerujacego snu. #konkursmd
  • Odpowiedz
@MountainDewPolska:

Bo MD to napój, który towarzyszył na początku mojej przygody z graniem w gry sieciowe. ~2003 i chodzenie do kafejk internetowych grać w CS 1.5 po LANie z kumplami. Jako nastolatek wydałem grube jak na tamte czasy pieniądze i na mountain dew i na kafejki.
Do tego mam horom konsole ps3 na której już nie ma przyjemności z grania i przymierzam się do zakupu czwóreczki.
Na koniec najważniejsze.
Mam tu
  • Odpowiedz
@Roszp dzięki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Choć bardzo chcielibyśmy użyć #mirkorandom, to jednak takie loterie wymagają sporo formalności, a my chcemy żeby nagrody trafiły do Was jeszcze w te wakacje!

Pamiętajcie, że w grze biorą udział tylko wpisy na Mirko, a nie komentarze, więc wrzucajcie je u siebie i tagujcie #konkursmd, a my je namierzymy ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz