Wpis z mikrobloga

  • 3
@Juan_xD w polsce ci powiedza ze tft bo wszyscy grajo w lola. Du jak grales w dote tft jak lol a jak nie grales to w sumie gierki podobne
  • Odpowiedz
  • 2
@Juan_xD to spróbuj underlodsy. Obie gierki są podobne tylko różnią się właśnie grafiką z danych gierek. Tu i tu rng jest spore
  • Odpowiedz
@Juan_xD: Dla mnie Underlordsy najlepsze. Auto Chess jest według mnie zdyskwalifikowane przez styl graficzny - ot, kolejna generyczna gra mobilna zrobiona przez chińczyków. No i ma być na Epic Games Store, więc kolejny minus ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Novameh: swoją drogą trafny komentarz, też ubolewam nad tym, że Chińczycy przejmują coraz więcej firm produkujących gry i forsują ten #!$%@? cukierkowo-mangowy styl grafiki. Oby nigdy łap nie położyli na CDP Red.
  • Odpowiedz
  • 1
@Juan_xD hm ale to chyba było tak, że chińczycy zrobili moda w workshopie doty ludzie zaczeli grać to valve im zaproponowało współprace nad underlordsami ale odmówili żeby właśnie wydać osobno te swoje autochessy
  • Odpowiedz
@Anjay: Blisko, kiedy Valve im to zaproponowalo to już byli w trakcie robienia swoich własnych, całkowicie autorskich Auto Chessów. To był sygnał, że Valve musi się spieszyć z wydaniem Underlordsów, dobrze, że padaka im nie wyszła xD
  • Odpowiedz
@Juan_xD: tft będzie najpopularniejsze z tych gier o ile riot nic nie #!$%@?. Przynajmniej w zachodnim świecie na 100% będzie najpopularniejsze.
  • Odpowiedz
@Juan_xD tft jest strasznie wolne, 5 sekund walki potem przerwy, czasy przejścia przez portal, pół godzinne koła fortuny i tak w kółko. Więcej czekasz niż się coś dzieje. Musisz grac z zakładką w tle lub na drugim ekranie żeby wiedzieć jakie itemy składać bo jest miliard kombinacji (jakis mirek zrobil specjalna stronę z tym). #!$%@?łem się jak przeczytałem podczas gry opis jednego z itemów który brzmiał na pewno coś robi i
  • Odpowiedz