Wpis z mikrobloga

Mirki, mam kartę walutową $ w #tmobileuslugibankowedostarczaneprzezaliorbank, nie używałem i przegapiłem że mi się skończyła, pamiętam że za wydanie była jakaś opłata, 20 zł chyba. Czy za odnowienie też jest? Przysłali mi już plastik. Nie zamierzam już z tego korzystać. Opłata już jest pewnie naliczona bo pewnie trzeba było wypowiedzieć wcześniej? Zamknąć od razu kartę, żeby nie naliczało kolejnej opłaty za 4 lata?
  • 4
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@prawdziwek: Wskaż Bank, który pobiera opłatę jedynie za wydanie/wznowienie karty walutowej. Samo jej użytkowanie kosztuje "0" słownie zero złotych miesięcznie.

@zafrasowany: Nie potrzebujesz katy/konta to rezygnuj z niego. Straciłeś dosłownie majątek życia.

Czytając te żale, gówmoburze pokazują obraz Klientów z brakiem potencjału w sprawach finansów.
@The_DiceMan: XD a gdzies te żale wyczytal? Mam inne konto z karta walutowa, a z tego przestalem korzystac. Zawsze sie jakis zakompleksiony mirek trafi co chce sie dowartosciowac i wie lepiej jak ktos korzysta z konta i ze na pewno nie tak fachowo jak on ekspert finansowy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@zafrasowany Trzeba mieć tupet żeby pytać o tak prozaiczny temat. Powinno cię w ramach braku znajomości TOiP skasować jak za zboże.

Generalnie mam w dupie czy zamkniesz ten rachunek czy będziesz marudzić przy każdej możliwej okazji.

Twoje pieniądze, Twoja sprawa.

EOT.