Wpis z mikrobloga

Zastanawiam się nad wyborem telefonu:
-Xiaomi Mi9
-OnePlus 6T
Co będzie z waszego doświadczenia lepsze na przynajmniej 2,5roku użytkowania. Nie gram w gierki, telefon do codziennego użytku social medii oraz oglądania youtuba.
Jaka jest aktualnie najbezpieczniejsza wysyłka z banggood? Priority Direct Mail czy Air Parcel Register?
#xiaomi #mi9 #oneplus
  • 22
@bartd: To ja mam właśnie dylemat nad Mi9SE a One Plus 6 ( ͡° ʖ̯ ͡°) - w gierki nie gram bo czasu nawet nie mam, czasami na tronie w Clash Royale pociupie. Głównie chodzi mi o wytrzymałość baterii + szybką autosynchronizację maili, powiadomień etc. Aktualnie mam REdmi note 3 pro, fajny telefon ale ma sporo wad jak zanikający zasięg LTE, czy problemy z synchronizacją po LTE
Zdecydowałem na mi9 :D Teraz pomóżcie mi skąd będzie lepiej zamówić (cena taka sama) gearbest czy banggood i jaki typ wysyłki wybrać najlepiej.
szybką autosynchronizację maili, powiadomień


@INEEDMONEY: Xiaomi do tej pory ma problemy z powiadomieniami, przychodzą jak chcą - na Always On Display wyświetla się chyba 10-12 z góry ustalonych aplikacji, typu Gmail, WeChat (chiński komunikator) itd, ale chociażby Discord już nie ( ͡° ʖ̯ ͡°)