Wpis z mikrobloga

#panjezus #biblii #chrzescijanstwo #ewangelianadzis

Bracia i siostry, pokój w Panu! Widziałam w Biblii, jak Pan Jezus zapytał: „A wy za kogo mnie uważacie?” (Ewangelia Mateusza 16:15). Szymon Piotr odpowiedział: „Ty jesteś Chrystusem, Synem Boga żywego”. (Ewangelia Mateusza 16:16). Dlaczego Piotr znał prawdziwą tożsamość Jezusa? Jak Piotr znał Pana Jezusa? Obejrzałem / Obejrzałam to czytanie wideo: „Jak Piotr poznał Jezusa”, teraz rozumiem.

„Jak Piotr poznał Jezusa”
Bóg Wszechmogący mówi: „Musicie mieć jasność co do drogi, którą podążacie; musicie mieć jasność co do drogi, którą pójdziecie w przyszłości, co Bóg uczyni doskonałym i co zostało wam powierzone. Pewnego dnia być może zostaniecie wypróbowani, a jeśli wtedy będziecie w stanie czerpać inspirację z doświadczeń Piotra, to będzie to dowód na to, że naprawdę podążacie jego ścieżką. Bóg pochwalił Piotra za jego prawdziwą wiarę i miłość oraz za wierność Bogu. I to właśnie za szczerość i tęsknotę za Bogiem, którą odczuwał w sercu, Bóg uczynił go doskonałym. Jeśli naprawdę masz taką samą miłość i wiarę jak Piotr, to Jezus z pewnością uczyni cię doskonałym”.
Zbawienie-przez-Boga-Wszechmogacego - #PanJezus #Biblii #Chrześcijaństwo #EwangeliaNa...
  • Odpowiedz