Wpis z mikrobloga

#minibiznesplan #jdg
Właśnie pisze minibiznesplan, szukam cennika na otworzenie własnego sklepu internetowego. Widełki są tak zróżnicowane, że utknęłam. Kto się orientuje ile kosztuje zlecenie założenia takiego sklepu? Tylko bez docinek blagam
  • 6
to zależy od platformy pewnie. W iai pewnie z 4-5 k i abonament, gdzie indziej presta, czy magento to z 10 k a i też zależy co byś chciała.

Może i kumpel postawić i będzie taniej, jaki szablon itp. Za mało szczegółów podałaś.
Właśnie nie bardzo się znam, sklep związany z rękodziełem które wykonuje ja. Prosta ale czytelna szata graficzna. Czy zmiesciłabym się w granicy 3 tys. ?
@Kressska: @pustiszi: ja akurat robiłam sklep sama na podstawie darmowego szablonu, ale teraz z doświadczenia wiem, że nie miało to sensu, bo 98% ruchu i zainteresowania szkło z Facebooka i instagrama z fanpagu ale przede wszystkim postów na grupach DIY itp. sklep bez porządnego pozycjonowania nie ma sensu, ewentualnie jak chcesz własny adres to możesz założyć jakiegoś darmowego bloga z własną domeną. Są też strony typu agrafka, gdzie ludzie wystawiają