Wpis z mikrobloga

to teraz napisz proszę ile ataków na chrześcijan było na świecie...


@hiperchimera: W sensie to są akcje odwetowe czy o co chodzi? Jak muzułmanie robią X ataków na chrześcijan, a chrześcijanie robią Y ataków na muzułmanów, i X>Y, to oczywiste, że chrześcijanie sa lepsi?

Nie myslałeś o tym, że fundamentalizm jest faktycznym źródłem terroryzmu, i w tym wypadku jest podobny problem z alt-rightowymi psycholami jak z muzułmańskimi psycholami? To jest ten
@hiperchimera ja widzę różnicę. Ci na górze żyją w państwach, do których dotarło oświecenie i prawo nie pozwala im na fanatyzm religijny.

@johny-kalesonny: to teraz napisz proszę ile ataków na chrześcijan było na świecie...

podoba mi się też ta mentalność, jak jakoś anonimowy pastor coś powie, to głos całego chrześcijaństwa,


No zobacz, ja jak Polsce Rafalala zrobi coś złego, to też staje się głosem całego środowiska trans i od razu LGBT
no i gdzie tam jest mowa o tym że pobudki pana były chrześcijańskie?


@TwojStaryToKorniszon: W jego manifeście. Uważał, że istnieje wojna między chrześcijańską Europą, a muzułmańskim światem i uznawał chrześcijan jako osobną grupę etniczną. Na swojej broni wypisał miejsca i nazwiska z historycznych bitew między chrześcijanami a muzułmanami.

Nie zabijał "w imię Chrystusa", ale w imię "chrześcijańskiej białej Europy". To jest taki sam motyw, jaki mają fundamentaliści muzułmańscy
@johny-kalesonny: Odwracasz kota ogonem tworząc fałszywy symetryzm, zamiast odpowiedzieć na pytanie. Jasne można pisać truizmy typu "no w każdej grupie zdarzają się żli ludzie i generalnie lepiej żeby w ogóle złych ludzi nie było" ale takie odkrycie nie pomaga w absolutnie niczym, w prawdziwym świecie liczą się takie rzeczy jak statystyka, liczby zamachów, przestępstw popełnianych przez określoną grupę bo dopiero taka wiedza pozwala precyzyjne określenie i próby rozwiązania problemu.
@johny-kalesonny: Faktycznie nie rozumiesz, wyciągając z mojego komentarza sugestie że uważam że terroryzm jednej strony to jest problem a drugiej nie, gdzie pisałem zupełnie o czymś innym. Chyba że to próba manipulacji w takim razie podziękuję
@Gokerson: To czego nie rozumiesz, że masz do czynienia z dwoma grupami fundamentalistów:

1. alt-rightowe rasistowskie dzbany
2. muzułmańskie fanatyczny dzbany

I to one są problemem. Pierwsza grupa to nie jest cały zbiór białych chrześcijan, tak samo druga grupa to nie jest cały zbiór muzułmanów i prawie cały cywilizowany świat się od tych grup odcina z wyjątkami:

1' Osób na wykopie usprawiedliwiających zamachy alt-rightowców, aż do tej pory mam ciarki zażenowania
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@johny-kalesonny: Twoja logika jest niesamowita... zasugerowałeś że ultra-prawicowi terroryści zabili już 120 osób...

dorabiasz teorię że oni kierowali się obrona białej rasy...

dostałeś dane ile zabili, zabijają i dalej będą fundamentaliści islamscy (albo ich bezwolne sługusy) - to są wielokrotnie dużo większe liczby...

ale jak w tym memów (słupki ilości ataków), dalej idziesz w zaparte że to to samo, bo Chrześcijanie też przeprowadza ataki bombowe czy karabinowe na Muzułmanów...

rozumiem że
Nie zabijał "w imię Chrystusa", ale w imię "chrześcijańskiej białej Europy".


@johny-kalesonny: bzdura
islamiści zabijają niewiernych, w imię Allaha
a ten koleś (nota bene JEDEN JEDYNY PRZYPADEK!) zabił w imię obrony kultury białego człowieka
to tak jak w tym magicznym obrazku gdzie lewakom słupki się nie zgadzają