Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki i Węgierki, mam do was kilka pytań:
1) Znacie może strony, gdzie można ogarnąć za całkiem niską cenę laptopy poleasingowe? Chodzi mi raczej o sprawdzone miejsca tzn. jeśli mieliście z czymś takim doświadczenia.
2) Czy znacie jakieś fajne benchmarkowe strony z kartami graficznymi, gdzie da radę znaleźć jakieś polecane tanie karty? Aktualnie nic bardziej niż stary Geforce GTX 760 + nie jest mi potrzebne, bo i nie korzystam za bardzo z komputera do grania od bardzo długiego czasu, więc raczej ma po prostu działać Linux(Ubuntu) i ewentualnie dało się przyjemnie kodzić.
3) Ewentualnie znacie jakies strony/poradniki lub serwisy w Warszawie i południowych okolicach, gdzie da radę oddać zepsutą kartę i mogą podziałać z nią cuda?

Budżet to coś do ok. 500 - 1000zł, chociaż do tego wyższego progu wolałbym nie dochodzić jak nie muszę.
Sorry za format wpisu, ale w grę wchodzi obecnie kupno lapka/kupno karty/naprawa starej (opłacalne to w ogóle?)
#komputery #laptopy #kartygraficzne #elektronika (przepraszam za tag, ale cóż (,))
  • 10
  • Odpowiedz
@keyoo0: 2) Coś koło 500 do 1000 zł, chociaż jak napisałem wolę trzymać się dolnego limitu, bo i nic poza rysowaniem w CADach, kodzeniem i administracją siecia mi nie jest potrzebne, ewentualnie jakieś prymitywne gierki typu TF2.
1) Sprawdzałem, ale osobiście już raz się nadziałem na allegro i poleciał zwrot pieniędzy. Myślałem, że może ktoś zna firmy, które umożliwiają odkupienie za jakieś małe kwoty laptopow po pracownikach, bo wtedy wiem przynajmniej
  • Odpowiedz
@keyoo0: 2) Dzięki, obejrzę też resztę kart z x-koma
1) Mniej więcej tyle samo co na kartę - lapek ma być dosyć budżetowy i nadawać się do noszenia Linuxa z możliwie jak największym RAMem i lepszym prockiem.
Oczywiście dziekuję za ten link.
  • Odpowiedz