Wpis z mikrobloga

Pytanie do Mirków trenujących bjj( szczególnie w copacabanie). Czy przegryw 170 cm/ 56 kg wagi ma po co iść na trening czy zostanie zniszczony i będą go ugniatac i dosiadac w pozycji na misjonarza ( coś takiego widziałem na yt). Interesuje mnie bjj bo słyszałem, że to skuteczna sztuka walki , ale z boku wygląda trochę homo.

#bjj
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@gokuhan990: mialem taki sam wzrost i podobną wage teraz dobilem do 68, będziesz po prostu często z laskami trenował. A co do bycia zniszczonym to przeważnie wszyscy są niszczeni na pierwsyzm treningu bez wzgledu na wage/wzrost
  • Odpowiedz
@gokuhan990: nie wiem czy w tym momencie trollujesz ale na wszelki wypadek jakby to ktos kiedys znalazl w przyszlosci:

- w rzeczywistosci nie bedziesz mial z zadna laska erekcji podczas trenowania bjj, po prostu one próbują cie albo udusic albo polamac konczyny, nie bedziesz w ani jednym momencie myslal o tym w sposob erotycznie
  • Odpowiedz
Ale kisne z tego co tu czytam, slaby troll

Idz sobie na sparing z Martą i sprawdź czy stanie Ci kuśka czy raczej serce z braku tlenu po tym jak na Tobie siądzie xD
  • Odpowiedz