Wpis z mikrobloga

@rav33 za duzo ludzi tutaj obrazalem, nie chxe byc 2 cytata emila, ktora wystalkuja i beda pisac rozne rzeczy do rodziny i znajomych. Dla mnie wykop to odskocznia, aby posmiac sie z d3bili. Niech tak to zostanie :)
Mam normickie zycie i dobrze mi z tym, zara koncze studia to moze pochwalę sie fotkami z pracy, moge cie oznaczyc za rok lub dwa, zobaczymy
@Altru: Miałem taką wannę do wyniesienia, co prawda z domku jednorodzinnego, ale ciężka jak #!$%@?. Jak uderzyłem w nią młotem to zadzwoniła jak dzwon Zygmunta i tylko trochę odprysnęła (uważać trzeba na oczy). Koniec końców wynieśliśmy ją na ogród i tam zleciliśmy żulom odbiór.
  • 0
@Altru poszukaj kontaktu do zlomiarzy w twoim mieście. Przyjadą, wytargaja i jeszcze zapłacą za złom. Co prawda nie tyle ile sam byś na złomie wziął ale nie masz roboty
@Brzozq kupowanie u dewelopera to rak

90% mieszkań u dewelopera jest na wydupiu, te z widokiem na coś ładnego, będą ten widok miały przez 2 lata bo potem stanie kolejny blok. Remont i tak trzeba robić bo są niedociągnięcia, słyszysz jak sąsiad trzy piętra pod Tobą sra i bije żonę bo kartonowe ściany to teraz standard.
No super deal bulwo. Już naprawdę lepiej kupić mieszkanie w centrum do remontu i mieć przynajmniej