Wpis z mikrobloga

@DoItAgain: 600 zł za kontener? We Wrocławiu zamówiłem na ogródek działkowy kontener 7 m3 na odpady mieszane czyli na wszystko. Kosztowało to 300 zł za tydzień postoju na działce. 7 m3 gruzu to chyba znacznie więcej niż jakieś 200 kg.
  • Odpowiedz
@Bajo-Jajo: Gdzie tyle kosztuje? Big-bag z gruzem waży ~ 1 t. U mnie jest 300 kg na osobę, powyżej gruz zmieszany ok. 300 zł netto /tona + transport tego gruzu. Nie kumuluje się przez kilka lat. Jak planujesz grubszy remont, to trzeba by go rozciągnąć na te kilka lat.
Jakby było tak jak napisałeś, to by faktycznie się nikomu nie chciało wywozić śmieci i narażać się na przypał.
  • Odpowiedz
kiedyś chciałem oddać stare kafelki, dzwonię do ludzi którzy zajmują się tym, i pytam ile dowóz, 180 zł dowóz plus 180 za Big baga, a miałem tego raptem 200 kg. Pytam czy mogę sam do pszoku albo na wysypisko. Nie, nie możesz.


@DoItAgain: Strasznie drogo. U nas 1m3, z dostawą big baga oraz odbiorem kosztuje, niezależnie od wagi, kosztuje 110 zł, zamawiasz przywożą big bag i odbierają kiedy zadzwonisz do 2
  • Odpowiedz