Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 28
@nadmuchane_jaja: kiedyś chciałem oddać stare kafelki, dzwonię do ludzi którzy zajmują się tym, i pytam ile dowóz, 180 zł dowóz plus 180 za Big baga, a miałem tego raptem 200 kg. Pytam czy mogę sam do pszoku albo na wysypisko. Nie, nie możesz.

Pozniej chciałem zamówić kontener na odpady budowlane, przywiezienie kontenera, plus jego czas postoju to 600 zł, każda tona w środku to 180.

Zadzwoniłem do firmy która zajmuje się
@DoItAgain ja do pszoka wszystko wywiozłem, kafelki, gruz, drewno, stare drzwi, opony, chemikalia czy płyty paździerzowe. Biorą jak leci tylko musi być w miarę posortowane.

A jak coś mam dziwnego to jadę z 4pakiem dla ciecia i nie muszę za mocno się martwić z sortowaniem
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@BaRi: ja chciałem oddać do pszoka, to kręcili nosem, że tylko firmy od których odbierają odpady mogą im dostarczać je. Później to zmienili, że raz w roku na jedną osobę przypadło 500 kg odpadów budowlanych (co wg mnie jest śmieszna wartością, ale co zrobić, lepsze to niż nic).
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Ten naród nie zasługuje na to żeby żyć w pięknym estetycznym kraju.

U mnie w pobliżu porównali dzikie gliniaste klepiska. Nawiezli ziemi, posiali trawę, porównali, przyklepali.
Wiadomo, trzeba odczekać parę tygodni żeby ładnie zazieleniło...
Ale nie, już ktoś znalazł zabawę w tym żeby do połowy łydek się w tym zapadać, #!$%@? się jak świnia w błocie i po tym w kółko! biegać.
Przy ulicy graty poparkowane, zapadaja się do połowy kół.
Wygląda
@Bajo-Jajo: otototo
Zebrało mi się jakieś 4 tony popiołu przez 10 lat bo do kosza mi się już nie mieściły.
Postanowiłem w tym roku LEGALNIE się tego pozbyć - dzwoniłem wszedzie, PSZOK, wysypiska, służba sprzątająca, REMONDIS, ALBA, urząd miejski.
Chciałem zapakować to na przyczepkę przywieźć OBOJĘTNIE gdzie do 100km i tyle.
Dostałem NIEOFICJALNĄ radę by kupić kontener na gruz zasypać popiołem i na górę położyć parę cegieł że niby gruz xDD
Pobierz
źródło: comment_N5W7aTvlNyBLdaRlkGP8br03yrlcosHA.jpg