Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1809
najbardziej mnie #!$%@? ludzie ktorzy proszą o pomoc a potem i tak maja wasza odpowiedz w dupie

- hej mirki, jaku glosnik blutuf do 300 zl?

- no elo mireczku, szukałem dla ciebie informacji, znalazłem wszystkie wady i zalety przeróżnych modeli, nawet wrzuciłem to w excela żeby ci się wygodniej przeglądało, możesz sobie tam ustawić cena-jakość

- aaa fajnie mordo ale zdecydowalem sie na kupno w empiku, sprzedawca polecił Mante to wziełem
  • 43
@to_jest_chyba_kurcze_zart gorzej jest z tymi którzy dostaną odpowiedź, czasem nawet zdążysz zobaczyć że dali plusa i jeb bez żadnego dziękuję wpis trafia na śmietnik bo #!$%@? wie co op się wstydzi że pytał czy inny syndrom #!$%@?

A później ktoś pyta o to samo i nie dość że nie ma już tamtej odpowiedzi to zazwyczaj osoba która odpowiedziała nauczona doświadczeniem ma #!$%@? i zlewa taki wpis
@to_jest_chyba_kurcze_zart: Że ci jeszcze odpisał, to się ciesz. Ile razy miałem tak, że ktoś się o coś pytał by mu polecić w jakimś zagadnieniu - ja mu litanię odpisuję na dany temat, opisiki, wyjaśnienia, spostrzeżenia, co lepiej, a co gorzej. A tu jeb, tydzień mija, odpowiedzi zero, nawet nie wiesz czy odczytał - a ty wracasz do swojej wypowiedzi (która bardzo często była jedyną), patrzysz na tę ścianę tekstu i jedyne
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@magiereczka: skorzystaj z tej strony, jest tam testowanych mnóstwo głośników (tylko załóż słuchawki), koleś ma także swoją stronę i kanał na YT, obecnie małym hitem jest Earfun UBOOM za 48 euro na amazonie, jest on także testowany i na jego kanale i na tej stronie, envaya pocket też jest, polecam ci także sprawdzić tribita maxsound plus

na początek tyle informacji ci spokojnie wystarczy :)
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@magiereczka: miałem excela do głośników i też do powerbanków ale to było z dwa lata temu, w ciul nowych rzeczy wyszło a mi się potem nie chciało aktualizować (bo i tak większość go miała w dupie) i excel poszedł do śmietnika xD

a co do strony to napisz w googlach "oluv" i wejdź w pierwszą stronę, strona nie jest na https ale w sumie po co ma być

strona