Wpis z mikrobloga

@ironlelele: to jest najlepszy bf od dawna
mowie to jako gosc ktory z seria jest od 2
przebudowa spottingu to najlepsze co ta serie spotkalo do dawna
gameplayowo ta gra zrobila ogromny krok w dobrym kierunku, DICE poszlo w kierunku ktorej "corowi" fani oczekiwali
a gra zostala obsmarowana glownie przez to ze do wyboru jako naszego avatara byly zenskie modele i to ze gra na pierwszym(?) trailerze pokazywala jakies steampunkowe protezy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ironlelele: zazdroszczę możliwości odsprzedaży, bo ja kupiłem cyfrówkę i to chyba jedyna gra, której kupna żałuję. Daleko jej poziomem do którejkolwiek poprzedniej części ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@ZdarzaSie: ciekawe, uargumentuj to dlaczego bf5 jest gorszy od 1(sic!), battlefielda 4 czy bc2(sic!!!)
on jest najblizszy pod wzgledem tempa rozgrywki do bfa2 ktory jest dla fanow serii klasykiem nie do pobicia
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@aleroc: piątce brakuje dynamiczności. Jest mało dostępnych pojazdów pancernych, samolotów, amunicji w pojazdach i broni, czy też ilości życia. Nie ma behemothów, które urozmaicały jedynkę i trybu dowódcy, który to robił w czwórce. Gra ogranicza się do biegania po dużych mapach od punktu do punktu, tylko dużych mapach, bo na małych już prawie nikt nie gra
@ZdarzaSie:

piątce brakuje dynamizmu

czyli uklon w strone starych bfow gdzie jeszcze nie byly fpsami w stylu call of duty

czy też ilości życia

kolejny uklon w strone starych bfow gdzie regeneracja hp nie byla taka uproszczona i medkity mialy sens co skutkowalo tym klasa medyka byla unikalna

Nie ma behemothów

w sensie totalnie przepakowanych pojazdow ktore psuly balans rozgrywki

Gra ogranicza się do biegania po dużych mapach

duzych map ktore
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@aleroc: nie, nie jestem fanem metra.
No skoro gracze prosili o taką grę, to cieszę się, że ją otrzymali, mi się nie podoba i nic na to nie poradzę ¯\_(ツ)_/¯