Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@NiebieskaOsa: opcjonalnie można zastąpić czerwonym robakiem, dobre na zamulone zbiorniki. Stosuje feedera z odpinanym koszykiem zanentowym I 10cm przypon bez włosa. Używam kukurydzę aromatyzowaną o takim samym zapachu jak zanęta.
Kukurydza na haku powoduje że ryba zauważy przyjęte w mule a robak sprawi że zacznie zerwać.
@MillerAdam: no i jak zawody?

Dla mnie to były zawody, wyciągania #!$%@? z wody, bo nic nie zlowilem xD
Ale teraz trochę usprawiedliwienia:
Lowilem tylko metodą, stanowisko na którym nie lowilem nigdy i trochę pogoda. A można jeszcze dodać, że w czwartek a zakupach w Auchan Bielany Wrocławskie #!$%@? mi auto z zakupów z Decathlonu na 349 zł i sprzęt z bagażnika o wartości ok 1k PLN.
Dlatego poszedłem w stronę
@MillerAdam: Powodzenia kumplu! Ja zawsze jedna daje na słodko, drugą na śmierdziucha, po kilku braniach zakładam to co skuteczniejsze


Białej też halibuta, miałem i czosnek i kryll no i kurde no ni #!$%@? :/
@NiebieskaOsa: opcjonalnie można zastąpić czerwonym robakiem, dobre na zamulone zbiorniki. Stosuje feedera z odpinanym koszykiem zanentowym I 10cm przypon bez włosa. Używam kukurydzę aromatyzowaną o takim samym zapachu jak zanęta.

Kukurydza na haku powoduje że ryba zauważy przyjęte w mule a robak sprawi że zacznie zerwać.

Pokazalbys jak wygląda Twój zestaw? Myślałem, że w takim "klasyku" to przypon conajmniej 50cm