Wpis z mikrobloga

Jestem zwykłym niewolnikiem we własnym ciele. Jedyne co przede mną postawiono to spełnianie cudzych oczekiwań, nie mając własnych.
Koniec końców jestem tylko ludzkim gównem, wysranym w efekcie kopulacji dwóch innych.
Żałosne.
Inni mogą głosić swoje ideały i jedyne słuszne przekonania z "miłością" na ustach.
I tak są #!$%@? siebie warci, są nic nie wartymi tchórzami tak samo jak ja.
Pocieszę takie osoby faktem, że mimo pieniędzy i sukcesów, prędzej czy później skończą razem ze mną w piachu.
Mi nie pozostaje na tą chwilę nic innego jak tylko wychylić pół litra z promocji, uciszyć natrętne myśli i zapomnieć, że żyję.

Wasze zdrówko, czy czego tam sobie życzycie.


#feels #pijzwykopem #antynatalizm #przegryw
PrayB4Sleep - Jestem zwykłym niewolnikiem we własnym ciele. Jedyne co przede mną post...

źródło: comment_zYwRDzj0PMmBhCidai8v8ahFWszn6QDg.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
@PrayB4Sleep: oj jak ja cie rozumiem stary. z czego to wynika? od zawsze tak miales? bo w moim przypadku to brak talentu do czegokolwiek zrobilo ze mnie beznamietna kupe gowna, bez nadziei, planow, ochoty na cokolwiek. cokolwiek sie tknalem, #!$%@?. autentycznie. dlatego przestalem cokolwiek robic, procz gnicia przy kompie i tv. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@PrayB4Sleep: ja zamierzam miec zajebiste zycie i dawac szczescie osobom ktore kocham. Pozniej skoncze z toba w piachu. No i chcialbym zeby moje zwloki w trumnie sie usmiechaly xD
  • Odpowiedz