Wpis z mikrobloga

@Jerry664: @Newosxso: sjp ma ogromną ilość uroku. Z twarzy na zdjęciach to tak mocno mocno średnio, ale jak się ją oglada to no po prostu na mnóstwo wdzięku i lekkości takiej, co czyni ją atrakcyjna mimo urody mocno hm..dyskusyjnej.
Koleżanka Antylopa za to jest efektowna. Czy piekna...no to już tezdyskusyjne i kwestia gustu, ale dziewczyna robi mocny i efektowny makijaż, jest wysoka, sylwetkę też ma dobrą i ogólnie
  • Odpowiedz
@Jerry664 a no źle przeczytałem, a o tym że słownik języka polskiego hehe jest taka kontrowersyjna słyszałem kiedyś od jakiejś zagranicznej youtuberki czy coś takiego, nie pamiętam co to za filmik był
  • Odpowiedz
@agaja: cooo? Przecież ta SJP jest absolutnie obrzydliwa. Nie ma co nawet porównywać do Antylopy czy nawet normalnych, przeciętnych kobiet.

Zawsze mnie dziwiło dlaczego SJP występuje w reklamach initmissimi. Przecież ona tam kompletnie nie pasuje, ani z twarzy ani z cycków. No chyba, że firma targetuje w stare, brzydkie baby... ale nie wydaje mi się.
  • Odpowiedz
@agaja: albo zazdrości xd
Zauważyłem, że kobiety lubią zaklinać rzeczywistość i mowic, że np. jakaś gruba, brzydka baba jest ładna, a modelka 9/10 jest brzydka.
Przykład z wyborów parlamentarnych, niektóre moje znajome mówiły, że Magdalena Ogórek jest brzydka, a Szydło ładna XD
  • Odpowiedz
@trevoz: ale nikt nie mówi że sjp jest ładna. Bo nie jest. Ja pisalam, że ma ogromny wdziek i jest urocza i na tym jak dla mnie polega jej fenomen.
W przypadku koleżanki ja bym stawiała też bardziej na efektowność.po prostu tu chodzi o sytuację,kiedy osoba o twarzy hm..dyskusyjnej jest uważana za atrakcyjna.
A czy ktis jedna czy druga uważa za ładna - kwestia gustu moim zdaniem.
  • Odpowiedz