Wpis z mikrobloga

#niemieckiemagazyny #emigracja #niemcy

Piąteczek.
Na starcie uprzedzam że dzisiaj krótko, bo też że boli mnie wszystko i miałem iść spać, ale przypomniałem sobie o wpisie, a dwa że napisałem już prawie wpis ale rozładował mi się telefon ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Dzisiaj zrobiliśmy 7 palet tych three sixtow co wczoraj, w międzyczasie przerwa i wypłata za trzy dni czerwca - 127 euro z groszami xD
Potem robiliśmy 5 palet z likierem "43" (20 displayi)
Moja rola ograniczała się do składania szklanek ozdobnych do pudełka. Mega przyjemne i proste :D
W międzyczasie zabrali od nas Remigiusza i dali za niego Marie która miała coś z głową, bo wcześniej robiła co chciała i drugi team poszedł na skargę do Romana, ale przy Paoli robiła jak w zegarku xD
Finalnie zrobiliśmy 4/5 palet bo o 14 musieliśmy kończyć i posprzątać względnie.
Dzisiaj były że dwie sytuacje ciekawsze;
- Zostałem ochrzczony ksywką "google" bo o ile Paola mówiła po angielsku,tak po niemiecku już średnio, to Roman mówił po niemiecku, ale po angielsku już trudniej. I tu wchodziłem ja jako tłumacz xD
- Jak szedłem do domu zobaczyłem że chwilę po 14 dostałem SMS że od poniedziałku idę na drugi magazyn na centrale - podobno tam ludzie #!$%@? jak roboty, i każdy mówił jak tam jest zle w porównaniu do tego magazynu, więc trochę jestem spięty
Na bank mógłbym napisać coś jeszcze, ale idę spać. Miłej nocy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 4
@pocotosienoginoco:

Nie przejmuj się na zapas tym gadaniem ludzi, bo ludzie widzacy swieżaka czesto nagle staja sie specami od zycia, pracy i kulinariów. Po prostu im mniej ma ktos doswiadczenia, tym bardziej doświadczeni czuja sie ludzie wokol niego. We wszystkim, nawet w tym, o czym sami nie maja wielkiego pojecia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A z tym ciezszym magazynem sprawa jest indywidualna. Jeden powie, ze mu tam
@giocarte: Dzięki wielkie, humor z rana poprawiony ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W poniedziałek będzie recenzja centrali, i pewnie będę dojeżdżał busem a nie autem xD
Co by nie było, trzymam się zdania, że nie będzie gorzej jak na budowie :D
@nikczemniug: To znaczy mi osobiście to nie przeszkadzało prawie wcale a jak tłumaczyłem to miałem króciutką przerwe ( ͡° ͜ʖ ͡°)