Wpis z mikrobloga

Kolejny fake news. https://www.wykop.pl/link/5042667
- "Znany użytkownik wykopu, spamuje linkami do zbiórek kasy przy użyciu tego oszustwa." - Zbiórka nie jest oszustem. Bartek ma diagnozy od specjalistów, które można zobaczyć między innymi tutaj lub tutaj. Nie spamowałem również linkami, a 2 razy dodałem link w powiązane (w inne znaleziska na ten temat).
- "Wykop znów tuszuje - ten wpis dostał shadowbana." - To już tylko autora znaleziska.

Treści we wpisie, do którego linkuje, opierają się na starych informacjach lub niedokładnym researchu:
- Filmik, w którym matka zwraca się do niego Zosia został nagrany w czerwcu 2018 roku, a nie w 2019 roku.
- Odnośnie cytatu matki: "Myślałam, że to bunt dwulatka. Udaliśmy się do specjalisty. Wykluczono autyzm i zespół Aspergera. No to jak to jest?" Tutaj mówi o tym co się działo jak Bartek miał 2 lata. Wtedy wykluczono autyzm i zespół Aspergera. Diagnozę autyzmu otrzymał później.

#tysiacurojenniezaleznychmediow #urojeniaprawakoidalne #informacjanieprawdziwa #neuropa #lgbt #fakenews
artpop - Kolejny fake news. https://www.wykop.pl/link/5042667 
- "Znany użytkownik w...

źródło: comment_4n3HQqpVwuHfP1JOb9jRXxgd0848ThDq.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
@Nieprzyjazny_Ziemniak @artpop: tak filmik wrzucony w czerwcu 2019 podpisany „2 czerwca 2019” ale jest z przed roku bo Betlejewski, który przypadkiem zapomina wspomnieć w materiale ze Zosia jeszcze miesiac temu miała autyzm potwierdzony przez specjalistów a dzis już nie ma ( ͡° ͜ʖ ͡°) wy jesteście tak naiwni czy głupi?
  • Odpowiedz
Został dodany w 2019, a nagrany w 2018


@artpop: bo ty i Betlejewski tak twierdzicie czy może macie coś na poparcie tego? Kładziesz córkę spać a rano masz syna? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Czy w naszym społeczeństwie istnieje domniemanie, że każdy ma autyzm? Przez 23 minuty nie udało się jakoś wspomnieć, w końcu nieistotny fakt ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Wyróżnia się 3 stopnie leczenia transseksualizmu:

hormonoterapię

test życia

operację zmiany płci


@Bellie: Tak, transseksualizm to oficjalnie choroba, którą się leczy. Co ciekawe 3 metoda ma najmniejszą skuteczność ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@sublatio_cum_laude: Tak, F64.2 bardziej tutaj pasuje. Nie chodzi tylko o samobójstwa osób poniżej 13 roku życia (nie wiem skąd wziąłeś taki wniosek), grupa wiekowa 13-18 jest bardziej narażona na samobójstwa - 70% młodych osób lgbt w Polsce miało myśli samobójcze.
  • Odpowiedz