Wpis z mikrobloga

@Sababukin Jak 220zl to chyba za dużo rzeczy nie mieliście i z punktu a do b pewnie rzut beretem ( ͡º ͜ʖ͡º) U mnie usługi takiej ekipy zaczynają się od 100zł/h.

Jednak biorąc pod uwagę, że nie ma się za wiele klamotów - warto.
@mmarekkk: Mebli tylko kilka sztuk pojechało, bo na nowym mieszkaniu wszystko było nowe, ubrania i takie tam w kartony zapakowaliśmy wcześniej, oni tylko popakowali elektronikę po swojemu, fakt że było blisko w linii prostej jakieś 800m, 70zł/h 3 ludzi. Warto było.
@Sababukin: @general_bomba: MAM
ZAMIAR POZBYĆ SIĘ 80 procent rzeczy!
Tata mi nie pozwoli na to- ma ciężarówkę wiec uważa ze to zbytek
Kurde jak się rozpakować? Boje się tego ze będę mieszkać na kartonach przez miesiąc bo kurde tyle razy już się przeprowadzałam ze żygać mi się chce jak o tym pomyśle
@general_bomba: Jaka zarzutka, weny nie mialam w związku z tym, ze to kolejna moja prepriwdzka i mam z nimi traumatyczne przeżycia.

Update- wzięłam cześć rzeczy z kuchni, ciuchy zimowe już rozpakowane. Nawet kupiłam mydło do kuchni.
A co do zarzutki to co powiesz na to ze pisze właśnie z kibla bo tata musiał mnie zaraz odwieźć bo na moim mieszkaniu jeszcze nie ma kibla a mnie ZŁAPAŁA BIEGUNKA
Takie sytuacje jak
Najprosciej to ogarnac dobra firmie przeprowadzkowa. Przyjada i zapakuja na auto. A znajomej ludzie z eleganckich przeprowadzek z Warszawy to nawet pakowali w folie czy kartony. Full service i po temacie