Wpis z mikrobloga

  • 214
Cześć Mirki!
Dziś mój ostatni dzień w #pracbaza, a już pojutrze będę w Nowym Jorku rozpoczynał swój kilkumiesięczny trip przez USA! Chwalę się tym bardziej, że będzie to oficjalnie siódmy odwiedzony przeze mnie kontynent i zrealizuję swój 'nierealny' plan pod tytułem '7 przed 25' czyli wszystkie kontynenty zanim skończę ćwierć wieku! Świat jest super, realizujmy marzenia i róbmy to jak najszybciej! Lepiej się nudzić na starość niż umrzeć przed pobytem w Wielkim Kanionie! Pijcie ze mną kompot!
#usa #podroze #chwalesie #wygryw
  • 52
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
może was zaskoczę ale bilety na samolot zarezerwowane 1-2mies wcześniej to jest przeważnie 1 góra 2 wypady na miasto xD
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 25
@zapster:

hahaha :D tak, tak


Najpierw wyprowadz sie z piwnicy rodziców


@zapster: czyli lepiej #!$%@? 1.5-2k co miesiac na mieszkanie niz zostac z bezkonfliktowymi rodzicami w jakims domu/mieszkaniu bo jakis wykopek tak mówi? Żyj jak chcesz, ja wybieram jednak wiecej kasy niż wynajem na pokaz.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
to chyba na diecie czoko szoki, mieszkając z rodzicami i myjący się raz na tydzień


@zapster: ja słyszałem, lece na wakacje na miesiac na Sri Lanke bo "piwnicze" z rodzicami. Za to Ty musisz byc na czokoszokach żeby kupic bilet za 3k do Stanow xD
  • Odpowiedz