Wpis z mikrobloga

Kuhwa całe życie byłem chudy szczypior 185 cm ale tak że ooo #!$%@?, no i latka mijały coś niby chciałem z tym zrobić i nawet coś tam ćwiczyłem przez jakiś czas dziennie 4000 kcal i inne #!$%@? waga wzrosła o 2 kg HA HA śmiech na sali taki metabolizm jem co chce i waga stoi jak żądło o poranku, #!$%@? jebłem tym i wgl zapomniałem o sprawie laskom na mój widok na basenie mokro się nie robi no ale #!$%@? tam mam inne atuty xDD ale co najlepsze teraz moi znajomi w podobnym wieku 28 lat, kuhwa co się z nimi dzieje, bebzon im #!$%@? morda puchnie (nie nie od picia) łysieją a ja nic XD i tylko co ty robisz że taka sylwetka ani brzucha ani nic, no jak to co makowca #!$%@?... pewien kompleks z lat nastoletnich zamienił się w atut fuck yeah #rozowepaski #niebieskiepaski #takaprawda #wygryw genetyczny
  • 4
@Krokdus: Dopiero niedawno zacząłem to doceniać, i wgl to sry że tak pojechałem troszkę o tyciu bo to jest łatwo powiedzieć, kiedy ktoś jest gruby z genetyki i masa ludzi się z tego śmieje sami będąc chudymi i tu jest dysonans bo niby dlaczego on nie pójdzie na siłownie krytykują chudzi i się śmieją, sami będąc chudymi z genetyki czyli nie włożyli absolutnie żadnego wysiłku w dobrą sylwetkę czyli w momencie
@Pozytron I nieważne ile ćwiczysz i tak ci bebzol wyjebuje jak usiadziesz, osoba z tendencją do tycia nigdy nie osiagnie poziomu szczupłości szczypiora od urodzenia, chyba ze stosuje jakas diete 800 kcal