Wpis z mikrobloga

@Drowzee: no niby moge to zrobic, ale wolalbym wczesniej w domu se wydrukowac i wszystko miec gotowe, a nie latać po miescie i szukac drukarni, bo ide jutro to zaniesc i bede mial malo czasu
  • Odpowiedz
@numeryczny_mikolaj12: no nwm, nie bujam sie tam po rewirach xd a jutro mam dwie rozmowy o prace i wolalbym na agh tylko wbic, zostawic i wyjsc, a nie po drukarniach jeszcze sie #!$%@?

tak wiec, wciaz czekam na odpowiedz czy moze byc czarno-biale czy koniecznie musi byc kolor xD
  • Odpowiedz
@numeryczny_mikolaj12: no spoko, ale problem jest, ze w calym dokumencie jedyny kolorowy element to logo agh xd wiec ten warunek wydaje mi sie byc wymyslony z dupy przez kogos z rekrutacji i bardzo mozliwe, ze wcale nie jest egzekwowany. gdyby sie udalo tutaj znalezc kogos, kto skladal juz papiery i moze przez pomylke zlozyl czarno-biale i nikt mu nic nie powiedzial, to rozwialoby moje watpliwosci i moj jutrzejszy dzien bylby
  • Odpowiedz
@ehhhh: no przejście przez drogę w #!$%@? by ci ten dzień utrudniło, nie ma c
A w praktyce to pewnie wygląda tak, że zależy od osoby jaka przyjmuje, różni ludzie pracują w dziekanacie i możesz trafić na taką co będzie miała #!$%@? lub na formalistę który wszystko będzie sprawdzał 10 razy, więc możesz zaryzykować że cię wyjebią i znowu będziesz na końcu kolejki lub w 3 minuty skoczyć do drukarni
  • Odpowiedz
@Drowzee: a ja właśnie nie ogarniam czemu to takie głupie pytanie wg was, biorąc pod uwagę fakt, że sporo osób nie ma drukarek kolorowych to takie sztuczne wymogi bez uzasadnienia tylko komplikują komuś sprawę xD sam dzisiaj musiałem się specjalnie fatygować do znajomej mi osoby po kolorowy druk, no kurka po co ( ͡° ʖ̯ ͡°) przecież to nonsens
  • Odpowiedz