Wpis z mikrobloga

Od kiedy przeprowadzilem sie do Oliwy moim ulubionym zajeciem jest liczenie meneli spotkanych po drodze w drodze na SKM/w drodze do domu xD

Dzisiejszy bilans z 10 minutowej przechadzce powrotnej:
a) zarzygany menel lezacy na ziemi niedaleko petli przy SKM,
b) srajacy menel pod apteka,
c) obsrany menel kupujacy alkohol w sklepie

i tak codziennie xD

#gdansk #trojmiasto
  • 16
  • Odpowiedz
@atari_XE: jest naprawde strasznie, jeszcze jak w oddali widze bloki na Przymorzu to mam wrazenie jakbym cofnal sie o kilkanascie lat

jeszcze jak mieszkalem w Sopocie to meneliada tez byla, ale sceneria byla ladniejsza i szlo to przezyc
  • Odpowiedz
@crewlove: heh widziałem tego leżacego przy SKM, był z cala ekipą, najlepiej jak jakis angol z zona i dzieckiem przechodzili az dziecku oczy zaslonil, moj kraj taki piekny ()
  • Odpowiedz
@crewlove: A Pan Radny co? Zamiast wziąć się za poprawę bezpieczeństwa w dzielnicy to włazi w dupkę komu się da w urzędzie, promuje seksistowski mural i chleje pod mostkiem przy torach. Zero działań dla dzielnicy, obszczymury wszędzie, krzywe chodniki, dziurawe ulice, ale Pan Radny ma wylane.
  • Odpowiedz
@Soothsayer: pamietam xD choc przyznam ze jak mieszkalem w blokach niedaleko falowca pare lat temu, to az takiej meneliady tam nie pamietam (choc mysle ze mialem wiecej szczescia w niewpadaniu na nich)

raz sie tylko zdziwilem jak wracalem noca do domu, swiatla na klatce nie zapalilem i na polpietrze potknalem sie o siedzacego menela xD
  • Odpowiedz
@KilY: Skupiając się tylko na wątku poprawy bezpieczeństwa w dzielnicy, radni mogą sobie najwyżej smarnąć interpelację. Wiem jak to w Sopocie wygląda, park naprzeciwko II LO czy przystanek autobusowy kawałek od Caritasu - jedna, wielka #!$%@? menelnia i częste interwencje policji. Jedyne co udało się urzędowi zrobić w tej sprawie to to, że na sezon letni sprowadzają początkujących funkcjonariuszy, ale obszczymury jak były tak nadal są :/
  • Odpowiedz
@WielebnaMaciorka: To niech pisze interpelacje, niech dzwoni gdzie trzeba, niech szuka rozwiązań, to samo tyczy się również innych radnych, nie tylko dzielnicowych, ale i miejskich, po to ich ludzie wybrali. No, chyba, że Pan Radny uważa, że jego rola w tym burdelu to robienie sobie słodkopierdzących zdjęć i wspominki. Po coś chyba się tam pchał do tej rady to niech teraz działa jak już w niej jest.
  • Odpowiedz
  • 4
@crewlove bo na Przymorzu ich nie ma, główne miejsce bytowania to Oliwa.

BTW bardzo trafne obserwacje, mieszkam na Przymorzu, z oliwy jeżdżę pociągami i mam podobnie. Po prostu Gdańsk to polska stolica meneli i wcale nie żartuję - to najlepsze streszczenie sposobu zarządzania tym miastem
  • Odpowiedz
@KilY: Masz oczywiście rację, ale nie jest to tajemnicą, że rady i tego typu wynalazki są traktowane jako przedsionek, w którym robisz wokół siebie odpowiedni PR, aby potem wspiąć się wyżej i włożyć świński ryjek do koryta ( ͡° ͜ʖ ͡°) A nas mieszkańców mają w dupie, bo najwyraźniej za słabo krzyczymy.
  • Odpowiedz
@KilY: 1. Mural to akurat dobry pomysł. 2. Nie chleje, tylko spędza czas. Akurat padał deszcz i to dość mocny. 3. W wakacje nie mam dyżurów ale pozostali Radni dyżury mają, grafik na oliwianie.pl 4. Kilka spraw zgłoszonych do GZDiZ oraz Gdańskich Nieruchomości. 5. W najbliższy poniedziałek sesja Rady, porządek obrad również na oliwianie.pl

@crewlove 1. W sytuacji jak się zobaczy taką osobę gdzieś należy dzwonić na Straż Miejską.
  • Odpowiedz