Wpis z mikrobloga

Wczoraj usłyszałem, że on jest "chadem z ciałem adonisa". Chcesz tak wyglądać? Nie ma problemu, szykuj się na 10 lat treningu po 3-4h dziennie, jedz kreatynę na kolację, a jak nie pomoże, zarzuć trochę hormonu wzrostu. Do zrobienia...
Jak mnie #!$%@?ą ludzie z tagu #przegryw - którzy marudzą, bo ktoś jest chadem, a oni nie. Da się zrobić! Wszyscy patrzą na jego sukces, a nie widzą ile pracy to kosztowało. On był za młodu #!$%@?, suchoklatesem :) w dodatku ma brzydki ryj

#chad
prohackuser - Wczoraj usłyszałem, że on jest "chadem z ciałem adonisa". Chcesz tak wy...

źródło: comment_x2AJDO1kUGV3hWGxqNTloRFgUpHbmOj9.jpg

Pobierz
  • 15
@hohohohoho: on też ma #!$%@? geny i brzydką mordę ;) od genów naprawdę nie zależy wiele
możesz mieć przykładowo taką samą brodę, tylko musisz zapuszczać przez pół roku by przynajmniej przypominało brodę
@mazx: gościu z aquamana, ma 193cm wzrostu, ja mam 186cm, nieduża różnica, uwierz, wzrost to nie wszystko, a i tak większość mężczyzn w Polsce ma około 180cm
kości twarzy? broda #!$%@? mać xD każdy może ją mieć, o ile nie jest gimnazjalistą

@RoastieRoast: więc, dlaczego też się nie kłujesz? xD hormon wzrostu w rozsądnych ilościach nie #!$%@? organów, ale kulturyści przesadzają

@Gringo44: ta jego żona brzydsza od niego :)