Wpis z mikrobloga

@Bithub:

I kwestia komunikatów – nasz komunikat w poniedziałek poszedł po 22 ponieważ trwała wielogodzinna dyskusja czy powinniśmy ten komunikat puszczać przed ewentualnym zamknięciem czy też dopiero po. Samo brzmienie komunikatu było bardzo dokładnie analizowane pod kątem prawnym oraz pod kątem ewentualnych szkód jakie komunikat mógł wyrządzić. My nie wiedzieliśmy kiedy dokładnie serwis zostanie zamknięty – mógł być w poniedziałek, a mógł być za trzy tygodnie lub wcale. Wówczas nasz komunikat
@diogene: mówi o komunikacie giełdowym do inwestorów. Pojawił się w poniedziałek o godzinie 22:32.
Dokładna godzina pojawienia się komunikatu o zakończeniu działalności BM w domenie bitmarket.pl nie jest znana. Generalnie kilkanaście - kilkadziesiąt minut przed północą. @zdunek69 jako jeden z pierwszych (przynajmniej na tyle na ile udało mi się sprawdzić) dał o tym znać na wykopie w [tym wpisie](https://www.wykop.pl/wpis/42517313/bitcoin-kryptowaluty-ktos-wie-co-sie-#!$%@?-z-bi/) - 21 minut po północy, ale już we wtorek.

Wcześniej na
@BeCometA: a sam BM się zamknął po północy z poniedziałku na wtorek, czyli w sumie ludzie - ci którzy czytają komunikaty giełdowe LOL - mieli niecałe 2 godziny na zwinięcie się? I dlatego pewnie było zaledwie kilku za to wykupujących PKC?
@BeCometA: ciekawe czy nie zamknęli giełdy w tamtym momencie własnie z obawy że ktoś znajdzie ten komunikat i rozprowadzi :)

ostatnie dwa dni to jakieś szaleństwo, a ja się czuję jakbym wziął udział w karambolu na 100 aut.. ale cudem jako jeden z nielicznych uszedł w całości ze wszystkimi kołpakami ;) jeszcze w niedzielę/poniedziałek chciałem się (znowu) weryfikować i wracać do handlu

wooooooooooooooo
@diogene: wracaj do handlu, złote czasy idą na altach ( ͡° ʖ̯ ͡°)* - ale zapamiętaj złote proporcje i złotą zasadę:

Aktywnie handluj tylko niewielką częścią swoich wszystkich środków (10-20%) i trzymaj je jak najkrócej na giełdzie. Nie ważne jakiej. Całą resztę trzymaj na własnych portfelach do których masz klucze prywatne - nie jednym, dwóch. Wielu portfelach.

Pobierz BeCometA - @diogene: wracaj do handlu, złote czasy idą na altach ( ͡° ʖ̯ ͡°)* - ale z...
źródło: comment_AkC2LQEOjMthI6FBvX27OY3ho5JJlalZ.jpg