Wpis z mikrobloga

Po 2 tygodniach od decyzji że już nie będę grał postanowiłem sobie przypomnieć jaka ta gra jest #!$%@?, no i się nie zawiodłem ani trochę
( ͡° ͜ʖ ͡°)
2 mecze online w 3 dr. Pierwszy mecz 4:4. Pierwszy gol w 3min po kickoff glitch dla mnie, później od razu kickoff glitch dla przeciwnika.
Kolejny gol dla mnie z główki havertzem z rożnego (standard), na wyrównanie przeciwnika musieliśmy poczekać oczywiście do 45min doliczonym czas - bramka z kąta z którego w normalnych warunkach raczej bramki nie wchodzą.
Kolejna bramka przeciwnika po wylewie mojego obrońcy który postanowił nie wybić główka piłki która leciała na niego... Wynik meczu jak wiadomo ustalony został w doliczonym czasie po 90min.
A w drugim meczu.... A w ogóle szkoda #!$%@? szczępić ryja...
Wygląda jak każdy inny mecz bramki wchodzą po kickoff glitch i w doliczonych minutach gdzie griezman przeskakuje Davida Luiza I strzela z główki. Szkoda nerwów na te grę. Myślę że kilka lat życia z nerwów mi zabrała ta gra od serii 2016 gdzie odkryłem FUT.

Tym razem mocne postanowienie - nie kupię już nowej Fify. Szkoda nerwów, są lepsze gry do rywalizacji z innymi graczami online gdzie masz pełna kontrolę nad grą, a nie jednym zawodnikiem z 11 który czasem jeszcze dostaje wylewu bo gra tak chce.

Fajny team w tym roku mi się udało złożyć, ale ile czasu na to straciłem... To głowa mała, a i tak za dużo to w grze nie zmieniło, bo przegrywam przez skrypty i niedopracowanie.

Pozdrawiam wszystkich mireczkow z tagu, to był ciężki sezon, szkoda że już się pewnie nie spotkamy w grze.

#fut
  • 11
@Roxi5017: ale tak serio mówiąc dziwią mnie prosi tacy jak bejott, zawsze top 100, równy poziom trzyma, jak on i jemu podobni to robią w tak zlagowanej, oskryptowanej, i z olbrzymią dawką przypadkowości grze...?
@PanKabaczek jak nie oskryptowana ta gra by nie była to i tak każdy że nas do niej wraca, to coś w rodzaju uzależnienia, od paczek, od strzelanych bramek i od wgrywania, dlatego też nas tak #!$%@? niedopracowanie Fify. Ochloniesz i zagrasz za jakieś 2-3 dni znowu
@PanKabaczek: o, mam awakening w folii. Demko mnie zachwycilo, super klimacik i animacje w walce. Dzisiaj gram w Luigis Mansion 2

Olej te karyne miras :) To jest imo mega wazne zeby sie pozegnac z cumplami. Kawal zycia i nerwow wytraciles na tym co my, spora czesc fifowej przygody przezywalismy wspolnie. Wymiana doswiadczen i wrazen jest bardzo znaczaca sprawa.
@chim3ra: ale co z takimi meczami gdzie ma się 30 sytuacji, 15 setek, dziecieć prętów - nic nie wpada, a rywal pierwszy strzał po różnym w 90' i się przegrywa, a takie sytuacje zdarzają się nader często, jak prosi radzą sobie z tym?