Wpis z mikrobloga

via Android
  • 1
@123meries123 większość tych chińskich słuchawek po roku nadają się do wyrzucenia, bo albo pada w nich jedną słuchawka, albo bateria wytrzymuje 30 min słuchania. 2 dni śledziłem opinie na temat tych słuchawek zarówno na polskich jak i zagranicznych forach, większość chwali je w pierwszych kilku tygodniach używania, a z biegiem czasu opinie są negatywne.
Wiem że nie ma co wymagać od słuchawek za 65 zl, no ale jak kupuje słuchawki to na
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Shokata rewelacja. Za 119 zł masz dobre słuchawki. Nie jestem audiofilem, moim zdaniem dobrze grają, wcześniej miałem słuchawki w podobnyej półce cenowej i powiem szczerze że Huawei AM61 gra najlepiej. Biegam z nimi, ani razu nie wypadły z uszu, wystarczy dobry dobór gumek. Bateria trzyma na pewno ponad 8h. Jeśli miałeś kiedyś dokanałowki, nie przeszkadzały Ci, dobrze się w nich czułeś- to będziesz zadowolony z w/w słuchawek.
  • Odpowiedz
Ja miałem MEIZU EP52,"słuchawki do biegania" które po 9 miesiącach padły. Kosztowały nie mało bo coś koło 167zł, także nie polecam chińskich wynalazków, niestety ludzie oceniają produkt po kilku dniach używania a nie miesiącach.
  • Odpowiedz