Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Jotu: "O, ile miejsca wolnego. Hehehe. I latwo bedzie wyjechac, hehehe. Pacz Grażynka jak się parkuje, ino zeby nam ałta chamy nie porysowaly..." ()
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@koters: to już inna sprawa, że czujniki są z dupy, ale to co tam się odwala, zwłaszcza na piętrze, to jest cyrk.
  • Odpowiedz
@Jotu: Ten parking to rak. Wyjeżdżając z niego można kierować się prosto na onkologię. Każdy jeździ tam jak chce. Znaki pionowe i poziome? To tylko wskazówki. Jak znajdzie się kilka takich osób to wyjazd z parkingu potrafi zająć nawet 30 minut bo ktoś stanął na pasie, ktoś jedzie pod prąd i siemano. Tych zdjęć nie ma co cenzurować. Jak ktoś zobaczy zdjęcie swojego auta z tablicami w internecie to może w
  • Odpowiedz
@Jotu: o to mi chodziło. Nie o sam parking jako miejsce do postoju pojazdów tylko wszystko wokół. Jeszcze wisienka na torcie - miejsca do ładowania samochodów elektrycznych xD dużo częściej stare bmw tam można spotkać.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@szuchal: dla mnie wisienka na torcie to droga na końcu piętra, ta na przeciwko wejścia do galerii, prawy pas jest tam #!$%@? od początku do końca dzień w dzień.
  • Odpowiedz
@Jotu: dzisiaj ziomek do mnie sapał, bo chciał wjechać pod prąd, a ja byłem na wyjeździe. Stal przed moim samochodem minutę i wymachiwał. W końcu mu powiedziałem, że to jeden kierunek i wycofał. Ogólnie rak w #!$%@? tam. Na wjeździe stoją na pasie prawym.
  • Odpowiedz