Wpis z mikrobloga

Użytkownik może zamieszczać jedynie zdjęcia przedstawiające jego osobę w sposób umożliwiający jej rozpoznanie. Użytkownik wyraża zgodę na rozpowszechnianie i publiczne udostępnianie jego własnego wizerunku, zamieszczonego przez niego w serwisie Wykop.pl. Jeżeli zdjęcie przedstawia inną osobę w sposób umożliwiający jej rozpoznanie, Użytkownik powinien otrzymać zgodę takiej osoby na rozpowszechnianie i publiczne udostępnianie jej wizerunku. - czemu ten punkt regulaminu nie jest respektowany ? chyba nikt nie dodał awataru ze sobą rozpoznawalnym. ban dla wszystkich się należy. #firstworldproblems #banzdupy
  • 32
@stefan_pompka: bo jest w sumie prawne zabezpieczenie dla wykopu, żeby nie musieli odpowiadać za to, że jakiś użytkownik wrzuci sobie czyjeś zdjęcie, a ten ktoś będzie chciał pozwać Wykop za publikację jego zdjęcia. A ponieważ Wykop to nie obóz koncentracyjny, a administratorzy/moderatorzy to nie SS, przymykają oko w kwestii awatarów. To tak oczywiste, że aż mi głupio, że muszę to tłumaczyć.
@rss: ok czyli jest regulamin ale przymykamy oko, to ja idę do sklepu ukradnę coś i poproszę o przymknięcie oka sklepową. potem wsiąde pijany do auta i nikogo nie rozjadę ale mnie zatrzyma policja, powiem " panie władzo nic nie zrobiłem, przymknij pan oko"