Wpis z mikrobloga

@bez_razu: Tylko, że negowanie sensu zbiórek obecnie polega na tym, że my mówimy, że Jaca źle rozdysponował pieniądze, a on mówi, że dobrze. Na tym się to kończy. Zapatrzone w niego Grażki nie zrozumieją tego, co jest im mówione u Jana Kowalskiego czy Werasi. Metoda zdartej płyty w kwestii zbiórek miałaby sens gdyby on próbował z tym polemizować bądź mielibyśmy niepodważalne dowody, że zamiast na bohaterów filmów wydał np. na
  • Odpowiedz
@jaaktozbyinny: Dla narcyza każda forma sprzeciw-stawienia się mu jest bolesna i to do szpiku. On się w życiu do tego nie przyzna, ale to wynika z emocji które tkwią w narcyzie, a takim ewidentnie jest jacek.
Moim zdaniem Werasia i Kowalski robią dobrą robotę, każde nagłośnienie sytuacji to juz duży plus w kontekście odbioru społecznego i uświadamiania - nawet jeśli to to zabrzmiało zbyt górnolotnie.
  • Odpowiedz
@joannagruszecka_pl: Tu akurat jest racja, dziadek zna nasze kartonowe prawo. Tutaj jedynie chodzi o moralność która kierownik ma głęboko w poważaniu. Wiec powtarzać będę po raz „enty”, trzeba poczekać aż mu się noga podwinie bo to nastąpi prędzej czy później ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@joannagruszecka_pl: o tym że tych jego zbiórek nie da rady zaskarżyć to ja wiem od samego początku i śmiałam się z usera jak krzyczał że do prokuratury pozgłaszał a inni to nic nie robią, dawał jakieś linki żeby ludziom łatwiej było pisać pisma a wystarczyło poczytać w internetach i już człowiek wiedział że lipa z tego będzie. myślę ze te filmy Werasi są po to aby ludzie w końcu przejrzeli
  • Odpowiedz
@jaaktozbyinny: Osobiście gdyby UCZCIWIE się rozliczył powiedziałabym przepraszam w kwestii zbiórek Nie mówimy jednak tu o mówieniu o nim jako takim tylko o zbiórkach w kontekście spraw sądowych.
  • Odpowiedz