Wpis z mikrobloga

To już zaraz bedzie rok na tym wykopie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Założyłam konto specjalnie bo byłam ciekawa #patostreamy #danielmagical itp. Było w tamtym czasie o tym głośno. Przez ten rok zdążyłam po 7 latach się rozwieść, wyjechać do #uk, i zacząć kompletnie nowe życie od zera, nie powiem bo ta zmiana wyszła mi na dobre, aż sie boję co mi przyniesie kolejby rok ( ͡° ͜ʖ ͡°) #oswiadczenie
  • 9
@odyn88: Początki były ciężkie. Na początku czułam się jak dziecko ktoremu wszystko trzeba tłumaczyć, nie potrafiłam sama nic załatwić bo nie wiedziałam co gdzie i jak, na szczęście w Uk mam znajomych, więc nie jestem tu kompletnie sama. Teraz gdy się oswoiłam z tym wszystkim jest naprawdę dobrze. W Polsce jak przeliczałam jak mam sobie poradzić sama po rozwodzie, wyszło że ledwo bym wiązała koniec z końcem, najniższa krajowa, drogie wynajęcie
@odyn88: Myślę ze zawsze znajdzie się coś na co można ponarzekać, najgorzej mają Polacy którzy zostawiają rodzinę i przyjeżdżają tu zarabiać aby zapewnić byt właśnie im. Ja w Polsce nie mam kompletnie nikogo, nie mam za kim tęsknić, nie mam do kogo wrócić, więc myślę o swojej przyszłości właśnie tu
@Eyan: zlote czasy patostreamow to prawie caly 2017, a pozniej to juz poziom powoli opadal 2018 ok ale jak dla mnie ten 17 mial to w sobie czego inne lata nie przebily pod wzgledem klimatu. Chetnie bym obejrzal znowu urodziny rafatusa z sowa I reszta ekipy.